Zvezda - Suduva
Alo!/Marko Metlaš
Stručni stab crveno-belih, Foto: Alo!/Marko Metlaš

89' Jevtović se dva puta našao u prilici da povisi na 3:0, ostaje rezultat kojim će se najverovatnije i okončati meč.

85' Crveni karton za Nikolu Stevanovića (drugi žuti), koji je grubo startovao na Hajdina u naletu.

84' Ništa se važno ne dešava na terenu, publika polako počinje da napušta stadion "Jumko".

81' Solidan pokušaj Surake, lopta ide preko gola. Aplauzi u svakom slučaju za ideju.

73' Zvezda krajnje rutinski privodi ovaj duel kraju. Nema većih šansi od gola Joveljića.

61' GOOOOL! Zvezda je ovde praktično već sada rešila pitanje pobednika, strelac Joveljić.

47' Po jedna promena na terenu - Simić je zamenio Stojiljkovića, dok je u timu Dinama umesto Stevanovića na terenu Karapandžić.

Poluvreme u Vranju, očekivano vođstvo Zvezde golom Stojiljkovića.

40' Pomalo gruba igra Dinama čiji fudbaleri ne uspevaju da u prvom poluvremenu makar jednom ozbiljnije zaprete šampionu države.

29' Sumaila je ozbiljno zapretio, lopta ide preko gola.

21' Zvezda i dalje bolja i napada svo vreme. Vranjanci nikako da priđu golmanu crveno-belih, Popoviću.

14' GOOOOL! Stojiljković sjajno šutira posle centaršuta mladog Hajdina.

8' Igrači Dinama su jako oprezni, pomalo plašljivi kada je reč o kontrama. U potpunosti su prepustili inicijativu Zvezdi koja nadire.

3' Utakmica je otvorena majstorijama Slavoljuba Srnića. Čak je i mrežu zatresao, ali je bio u ofsajdu. Lepa atmosfera na stadionu, više od 4.000 gledalaca.

Dobar dan i dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Dinamo - Crvena zvezda na portalu Alo!

Zvezda, preopterećena nečasnim radnjama i optužbama iz Pariza oko "nameštanja" meča sa PSŽ-om gostuje u Vranju u pretposlednjoj utakmici šesnaestine finala Kupa.

Trener Zvezde Vladan Milojević promešao je karte za ovaj duel Kupa, pa će velika većina prvotimaca ili biti na klupi za rezerve, ili čak na tribinama.

Kako crveno-bele u narednih sedam dana čekaju dva ozbiljna ispita, prvo u Superligi protiv Rada (subota, 20h, "Rajko Mitić") a onda i gostovanje Liverpulu u Ligi šampiona, potpuno je logično što se Milojević danas oslanja na rezerviste.