Crvena zvezda titula, Foto: ALO! V.Žarić

HVALA ŠTO STE PRATILI PRENOS UTAKMICE CRVENA ZVEZDA - NAPREDAK NA PORTALU ALO!

VATROMET CRVENE ZVEZDE!

KRAJ UTAKMICE!

88' GOOOOOOOOOOL EBISILIO! Holanđanin je stavio tačku na ovoj utakmici! Joveljić je propustio loptu kroz noge a Ebesilio je rutinski ubacio u mrežu!

85' Atraktivan potez Ivanovića, pokušao je volejom da zahvati loptu koja je poslata iz kornera, otišla je preko gola!

81' Odličnu priliku za svoj drugi gol na meču je propustio Dejan Joveljić! Teško igrači oba tima mogu napraviti akciju, ali je to pošlo za rukom Zvezdinim igračima, da bi na kraju nakvašen teren otežao Joveljiću da uputi bolji šut ka golu!

65' Utakmica se posle pet minuta pauze opet nastavlja!

Ništa se ne vidi kako na terenu, tako i na tribinama!

64' Ovacije na Marakani za Zvezdinu "desetku"! Ori se: "Milijaš Nenad, jedan je Milijaš Nenad!

Završava kapiten Zvezde igračku karijeru! Mesto na terenu ustupio je Lorencu Ebisiliju.

57' GOOOOOOL Jevtović! Tek što je ušao u igru ,prošao je po levoj strani, izašao sam ispred Petrovića i poslao loptu precizno u suprotan ugao!

BROJ GLEDALACA 41,242

47' Koreografija "Delija"

POČELO DRUGO POLUVREME!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

43' Utakmica je nastavljena posle 3 minuta prekida pošto su se stvorili uslovi za igru!

35' Još jedan dobar korner Milijaša, ovaj put je sa desne strane pronašao Čaušića koji glavom šalje loptu pored dalje stative.

34' Veliki pljusak na Marakani, utiče na organizaciju igre!

24' Oprobao se Ivanović šutem sa 23 metara, ali je Borjan bio siguran i izbacio loptu u korner.

GOL JOVELJIĆA!

20' Opet mirniji period utakmice

12' GOOOOOL DEJAN JOVELJIĆ! Sjajan prodor slovenca Kirke na desnoj strani, lopta u sredini šesnaesterca i odlična egzekucija Joveljića!

10' Mirno je počela utakmica, bez pravih prilika u ovom delu igre.

Alo!/V.Zogović

Crvena zvezda titula, Foto: Alo!/V.Zogović

UTAKMICA JE POČELA!

Vladimir Petrović "Pižon" je uručio dres sa brojem 250 Nenadu Milijašu!

SASTAVI:

Kapitenu Crvene zvezde Nenadu Milijašu uručen je šampionski pehar na bini koja je specijalno postavljena za ovu priliku.

POČELO JE SLAVLJE PRED DELIJAMA!

Ubrzo je i podignuta titula!

A potom se i popeo na binu!

Ovacije i za Milojevića!

Ulazak Pavkova na teren!

Sa severa se zapevalo "Skoči daj gol glavom, ej Pavkov!"

Program vodi glumac Aleksandar Radojičić, dok će pehare i medelje uručiti Darko Kovačević i Dragomir Lazović!

I porodice ostalih igrača izlaze na teren!

I Borjanova žena je stigla da obeleži crveno-beli dan!

Polako se tribine pune i sve više ljudi se pojavljuju na najvećem stadionu u našoj zemlji!

Početak proslave!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Crvena zvezda - Napredak na portalu ALO!

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju na stadionu "Rajko Mitić" igrače Napretka, a pravi se žurka povodom osvajanje 30. titule nacionalnog prvaka!

Utakmica neće imati veliki rezultatski značaj pošto se već zna šampion, dok je Napredak završio takmičenje na šestom mestu!

Na našem portalu možete da pratite, utakmicu i sve detalje vezano za proslavu utakmice!