Tomane slavi gol protiv Spartaka u Subotici
FK Crvena zvezda

Tomane sa Zanderom slavi gol protiv Spartaka u Subotici, Foto: FK Crvena zvezda

Hvala što ste prratili tekstualni prenos meča Spartak - Crvena zvezda 2:3 na portalu Alo!

87' Žander odlično reagovao i izbio loptu sa gol linije

85' GOOOOOOOOOOL 2:3 Tomane!!! Ivanić do Gajića, oštar centaršut, Tomane glavom trese mrežu za novo vođstvo Zvezde!

81' Šansa za Tomanea

79' GOOOOOOOOL 2:2! Dunđerski je šutirao iz velike daljine, a Borjan je bio loše postavljen. Utisak je da je morao bolje da interveniše.

76' Strašna šansa za Tufegdžića. Lopta je očešala stativu

66' Korner za  Spartak Tekijaški je u punom naletu šutirao glavom,  Borjan je odlično reagovao i spasio svoj tim. Lopta je išla pod prečku.

60' Velika šansa za Šormaza, umalo 2:2, ali Radovan Pankov je blokirao šut Subotičanina

49' GOOOOOOOOL 1:2 Preokret Zvezde. Odličan prodor Tomanea odlično po desnoj strani lopta za Simića, koji je savladao Ostojića. Lopta je jedva prešla gol liniju.

46' Počeo je nastavak meča Milojević je umesto Rodića uveo Brazilca Žandera

DRUGO POLUVREME

KRAJ POLUVREMENA

43' Ponovo Tufegdžić u šansi, domaći su tražili penal, ali nisu ga dobili. Lopta je čini se pogodila Gajića u ruku.

37' GOOOOOOOOOOL 1:1 Snažan šut Vulića sa jedno sedamnaest metara i lopta je iza leđa Ostojića. Isplatila se inicijativa Zvezde!

Delije skandiraju protiv Mila Đukanovića, tu je i transparent.

29' Zvezda sabila Subotičane! Jevtović šutira, Otašević izbacuje loptu sa gol linije!

27' Druga velika šansa za crveno-bele. Jevtović je "izbacio" Simića, nije bilo ofsajda, a Zvezdin "brzanjac" šutira u golmana Ostojića.

23' Novi centaršut Vulića, ponovo Milunović glavom, ali pravo u golmana domaćih Ostojića.

16' Opasna kontra Subotičana, Borjan izleće van šesnaesterca i interveniše u stilu trećeg beka.

15' Dobar centaršut Vulića, Milunović glavom pravo u golmana Ostojića, a onda je Jevtović snažnim udarcem loptu poslao preko gola.

6' GOOOOOOOOOL 1:0 Potpuno neočekivano Spartak vodi. Napadač Spartaka Tufegdžić izlomio je Borjana i rutinski zaresao mrežu. Velika radost za domaće igrače i navijače.

4' Agresivan početak srpskog šampiona. Drugi korner, ali bez veće opasnosti po gol Spartaka.

1' Utakmica je počela, već u 17 sekundu Simić do Jevtovića, golman domaćih brani. Korner, interveniše Tekijaški.

PRVO POLUVREME

Igrači su na terenu, očekuje se početak meča.

SPARTAK SUBOTICA – CRVENA ZVEZDA

STADION: Gradski u Subotici. SUDIJA: Novak Simović.

SPARTAK: Ostojić – Dunđerski, Otašević, Tekijaški, Milošević – Jočić, Marčić – Mladenović, Tufegdžić, Denković – Šormaz

CRVENA ZVEZDA: Borjan – Gajić, Milunović, Pankov, Rodić – Jevtović, Petrović, Vulić, Simić – Krstović, Tomane.

Dobro veče i dobro došli na tekstualni prenos utakmice Spartak - Crvena zvezda na portalu Alo!

Subotičani u četiri odigrane utakmice imaju dve pobede i dva poraza, dok je Zvezda u tri utakmice ostvarila maksimalan učinak.

"Plavi golubovi" su trenutno osmoplasirani, a crveno-beli treći na tabeli sa utakmicom manje (meč sa Voždovcem odložen)

Posle velike pobede u Kopenhagenu, fudbaleri Crvene zvezde večeras (20) u Subotici igraju meč 5. kola Superlige protiv Spartaka. Posle ove utakmice Crvenoh zvezdi sledi gostovanje u Švajcarskoj i prvi meč plej-ofa za Ligu šampiona.