Crvena zvezda - Čukarički
twitter/crvenazvezdafk

Crvena zvezda - Čukarički, Foto: twitter/crvenazvezdafk

Hvala što ste pratili tekstualni prenos meča Čukarički - Crvena zvezda na portalu Alo!

KRAJ UTAKMICE! Veliko iznenađenje pobeda Čukaričkog protiv Crvene zvezde posle velikog preokreta 3:2 (2:2).

88' Zvezda pokušava svim silama da izjednači i izbegne prvi poraz ove sezone u Superligi i prvi posle 57. uzastopnih trijumfa

74'  Veljko Simić šutira, lopta ide kraj stative

70' Dušan Jovančić sa ivice kaznenog prostora, ali golman Stevanović na mestu

66' GOOOOOOOOOOOl 3:2 Kakav preokret, strašan preokret na Banovom brdu. Docić je izveo slobodan udarac sa strane, odličan centaršut, Mudrinski skače i donosi vođstvo Čukaričkom.

60' Sat vremena fudbala na Banovom brdu i dalje sve što je bilo za pamćenje ostalo je u prvom poluvremenu. Drugih 45 minuta daleko slabije...

52' Ben je prvi zapretio u nastavku, šut sa dvadeset metara pravo u golmana Stevanovića.

DRUGO POLUVREME

Kraj prvog poluvremena. Zvezda je u 19. minutu imala dva gola prednosti (Marin, Ben), ali je Čukarički uspeo da se vrati u meč golovima Mudrinskog i Stojanovića.

37' GOOOOOOOOL 2:2 Šok za Zvezdu, Čukarički je izjednačio. Kakav gol Stojanovića, sa kapice šesnaesterca ubio je pauka! Borjan nije imao šansu!

37' Pokušao je Marko Marin iskosa sa 20 metara lopta ide preko gola

32' Marinov centaršut na drugu stativu, ali Ben ne stiže do lopte.

Zvezda Čukarički

Alo!/V.Zogović

Zvezda Čukarički, Foto: Alo!/V.Zogović

"Delije" su poslale poruku sa tribina

29' Čaušić je centrirao, Ben probao da dođe do lopte, ali odbrana "brđana" otklanja opasnost.

24' Čukarički preti iz kontranapada, domaćin je sve opasniji

22' GOOOOOOOOOOL 1:2 Mudrinski sada trese mrežu! Sjajan centaršut, napadač Čukaričkog je skočio i glavom postigao pogodak

19' GOOOOOOOOOL 0:2 Ben je strelac sa bele tačke!

18' Penal za Zvezdu, Šapić je oborio Vukanovića, a sudija Stoilković pokazao na belu tačku.

14' Mudrinski pogađa spoljni deo mreže.

12' Savić je izgubio loptu na nekih 25 metara od gola, Virmančević je šutirao sa distance, ali preko gola.

6' GOOOOOOOOOL 0:1 Dobri potezi Vukanovića, ubacio sa strane po zemlji do Marina. kome nije bilo teško da iz peterca zatrese mrežu Čuke.

4' Docić izvodi slobodan udarac sa strane iskosa, ubacuje loptu u peterac, ali golman cvreno-belih boksuje loptu i otklanja opasnost

2' Prvi šut ka golu rivala imao je Luković iz Čukaričkog, ali lopta je završila daleko od Borjana.

1' Utakmica je počela

PRVO POLUVREME:

Čukarički: Stevanović – Stevanović, Puškarić, Šapić, Bogosavac – Kovač, Docić – Luković, Stojanović, Birmančević - Mudrinski

Crvena zvezda: Borjan – Stojković, Milunović, Savić, Gobeljić – Čaušić, Jovančić – Ben, Ivanić, Marin - Vukanović.

Sudija: Igor Stoilković.

Vladan Milojević je iznenadio sa Vukanovićem u napadu, Pavkov se "čuva" žutog kartona i neigranja u derbiju, Boaći nije spreman, a Joveljić je lakše povređen. Ovo su sastavi oba tima:

Dobar dan i dobrodošli na tekstualni prenos meča Čukarički - Crvena zvezda na portalu Alo!

Strateg "brđana" Simo Krunić kaže da je njegovom klubu potrebno neko iznenađenje, ali da je teško vaditi se na Zvezdi.

"Rekao sam da nam je potrebno neko iznenađenje, nismo uspeli u Humskoj, sad nam dolazi Crvena zvezda. Treba biti realan, na njima teško da možemo da se "vadimo". Imaju dva tima koji mogu ravnopravno da se bore u našem prvenstvu. U svakom trenutku, da ne potcenim nekog, imaju 20-ak igrača koji ravnopravno konkurišu za tim, ali Čukarički je klub koji stane ispred svakog protivnika, igrači su ti koji su i učinili ovo do sada, zaslužili su sve borbom na terenu", rekao je Krunić na konferenciji za medije.

Trener šampiona Vladan Milojević ovako je govorio dan uoči utakmice:

"Čeka nas nastavak plej-ofa i svaki meč u doigravanju je derbi za sebe. Gostujemo stabilnom superligašu, koji je uvek u vrhu i ima tendenciju da napreduje iz godine u godinu. Igraju vrlo kvalitetno na svom terenu i bice jako teško. Ambijent na Banovom brdu je uvek fudbalski, teren je dobar i to govori o kakvom je klubu reč. Ocekuje nas izuzetno teška utakmica. Čukaricki ima kontinuitet i nije menjao tim, igrači su dugo zajedno i poznaju se", rekao je Milojević na konferenciji za medije na stadionu "Rajko Mitić".

Crveno - beli su u odličnoj formi i nisu izgubili još od duela sa PSŽ u Beogradu.

Poslednje gostovanje na Banovom Brdu, srpski šampion rešio je zimus u svoju korist 2:1.

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju Čukaričkom na Banovom brdu u okviru 2. kola plej-ofa Superlige.