Srbija drhtala, radovala se, Zvezda na kraju junački i iz Švajcarske! Vidi se Liga šampiona... Ponovo! (VIDEO + FOTO)

D. J. Bužić iz Berna/Alo.rs/V.Ž. | sport 2019-08-21 20:05:24 2019-08-21 20:05:24

Crvena zvezda odigrala nerešeno 2:2 u Bernu. Strelci Degenek i pojačanje iz Argentine Mateo Garsija

EPA/Peter Schneider

Hvala što ste pratili tekstualni prenos meča Jang Bojs - Crvena zvezda na portalu Alo!

KRAJ UTAKMICE!

89' Srećna Zvezda! Dve ekstra šanse za Jang bojse posle ubacivanja sa strane. Prvo Asane, a onda udarac Oroa glavom  za malo pored stative.

86' Marin oštar centaršut i korner! Ponovo Marin, ali bez opasnosti po gol Jang Bojsa

84' Loša intervencija Borjana, loša procena, Oare šutira lopta ide ka golu iiiiiiii.... Gobeljić je izbija u polje sa gol linije!

76' GOOOOOOOL 2:2! Oare sa bele tačke! Izjednačenje

75' VAR je presudio! Penal za Jang Bojs, Boaći je napravio jedanaesterac. Šteta, video tehnologija je presudila.

72' Dobar šut Asalea Zvezda preko gol

66' Ebišer Borjan brani, korner za Švajcarce!

64' Kasnio je Pankov, Asale šutira, kakva sreća za Zvezdu! Pored gola! Stopostotna šansa za Jang Bojs!

60' Marin centrira, Rodić glavom, uhhh ovo je bilo zamalo

55' Izlazi strelac gola Mateo Garsija, ulazi Žander

47' GOOOOOOOL 1:2 Mateo Garsija!!!!!!!!!!!!!!!! Toliko frke ogo njegovog dovođenja i isplatio se već u debi utakmici!!!Marko Marin je krenuo, Gobeljić šalje centaršut u sredinu, Boaći propušta loptu koja stiže na drugu stativu do Matea Garsijei prvi prvi gooooooooooool na debiju u Zvezdinom dresu.

46' Počelo je drugo poluvreme

KRAJ POLUVREMENA

45+2 Miloš Degenek kakav borac!!! Defanzivac Zvezde je opet u šesnaestercu gostiju i opet preti! Lopta ide preko gola!

41'  Borjanu je ispala lopta na koju je izleteo. U nastavku odbrana iznosi loptu koja stize do Marina a njega Ebišer oštro faulira na sredini terena.

39' Ngamaleu šutira, Borjan opet super brani

36' Kakav zicer za Marina! Izašao je sam ispred golmana Jang Bojsa, šutirao, lopta ide ka golu, vidimo je več iza gol linije, ali Lustenberger izbija i spasava svoj tim!

30' Boaći dobio nezgodan udarac

18' GOOOOOOOOL 1:1!!!! Zvezda je izjednačila. Marin na drugu stativu, Miloš Degenek  glavom, lopta preleće golmana i defanzivca Jang Bojsa i završava u mreži!

10' Još jedna šansa za švajcarski tim, lopta ide preko gola

7' GOOOOOOL 1:0 Loša sreća na startu! Nsame je bio viši od Ivanića i glavom spustio loptu do Asalea, koji je pobegao Pankovu. Šutirao je po sredini, i lopta je završila iza Borjanovih leđa!

5' Prvi šut Zvezde, Kanjas preko gola!