Partizan - TSC
FK Partizan

FK Partizan

Partizan - TSC, Foto: FK Partizan

Hvala vam što ste pratili tekstualni prenos utakmice Partizan - Tsc na portalu Alo!

93' Strahinja Pavlović je dobio žuti karton

89' Urošević je pokušao da donese pobedu Partizanu, ali ništa od gola, igraće se još  šest minuta na stadionu Partizana

88' Kakav pritisak Partizana u samoj završnici meča ostaje 1:1

86' Žuti karton dobio je Ognjen Ožegović

85' Poslednja izmena u timu iz Bačke Topole, Silađi izlazi, Galić ulazi

82' Još jedna izmena u gostujućem sastavu, Lukić izlazi, Šinković ulazi u igru

80' Novi pokušaj crno - belih posle centaršuta, ovoga puta Urošević šutira pored gola

79' Fantastičan centaršut Tošića, Miletić glavom sutira sa nekoliko metara pravo u Filipovića

FK Partizan

75' Čuvar mreže ekipe iz Bačke Topole Filipović dobio je žuti karton zbog odugovlačenja

72' Izmena i u gostujućem timu iz Bačke Topole, Duronjić izlazi, Grabež ulazi

65' Izmena u ekipi Partizana umesto strelca Sadika u igru je ušao Ognjen Ožegović

63' Prekid na stadionu Partizana zbog bakljade navijača na južnoj tribini

57'  Kakva prilika za Partizan, Pavlović je uposlio Sadika koji je šutirao pored gola ostaje u Humskoj 1:1

52' Još jedan opasan napad crno - belih, ali su se nekako gosti odbranili i zadržali nerešen rezultat

48' Tošić je ušao u igru umesto Lutovca na poluvremenu i odmah šutirao ali nije pogodio tako da je ostalo 1:1

47' Asano je odlično krenuo ka golu gostiju, ali nije uspeo da pogodi

DRUGO POLUVREME:

45' Mogao je Partizan i do potpunog preokreta, ali Lutovac nije uspeo da pogodi

FK Partizan

45' Fantastičnim solo prodorom Sadika domaći tim je došao do izjednačenja

38' Zdjelar šutira iz velike daljine, lopta završava preko gola ostaje 0:1

36' Još jednom je Partizan zapretio, Asano je centrirao, ali niko nije glavom uspeo da uputi udarac ga golu gostiju

34' Prvi žuti karton na utakmici dobio je igrač Partizana Sadik

28' Miletić centrira, a Suma šutira visoko preko gola

FK Partizan

26' Kontra napad Partizana, imali su crno - beli pet igrača ispred gola gostiju, ali su se na kraju spetljali, pa je rezultat na semaforu ostao nepromenjen

20' Nova šansa za Partizan, odlično je prošao Asano, a Miletić šutirao preko gola

15' Velika šansa za Partizan, promašuje Sadik

13' Izraelac Natha izvodi takozvani skraćeni korner, a Ostojić glavom šutira preko gola

6' Partizan je imao prvu priliku preko Lutovca

1' Fantastičan početak utakmice, TSC je već u prvom minutu, posle nepunih 30 sekundi, došao do vođstva. Probili su gosti po levoj strani odbrane Partizana, a Lukić se našao u situaciji jedan na jedan sa Stojkovićem, gde nije imao više problema tako da je doneo prednost svom timu.

PRVO POLUVREME:

Ovo su sastavi timova:

Partizan: Stojković, Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević, Zdjelar, Natho, Lutovac, Suma, Asano, Sadik.

Klupa: Stevanović, Tošić, L. Pavlović, Šćekoić, Brežančić, Ožegović, F. Stevanović.

TSC: Filipović, Skopljak, Varga, Tomanović, Milićević, Tumbasević, Silađi, Ponjević, Antonić, Duronjić, Lukić.

Klupa: Jorgić, Branković, Rovčanin, Galić, Šinković, Pantović, Grabež.

Fudbaleri Partizana se vraća obavezama u domaćoj ligi nakon fantastičnog rezulatata na evro sceni i plasmana u grupnu fazu Lige Evrope. U goste im dolazi najprijanije iznenađenje šampionata ekipa TSC iz Bačke Topole.

Savo Milošević je na konferenciji za medije izjavio da ga ne zanima što je protivnik težak, jer je Suprliga važnija od Lige Evrope. TSC posle šest kola ima pet pobeda i jedan remi i u vrhu je tabele. Partizan je do sada iz četiri odigrane utakmice zabeležio tri pobede i jedan remi.