Zvezdina POBEDA VEKA, "Pavkonator" sa dva torpeda ponizio Liverpul, TRESE SE CELA SRBIJA! (VIDEO)

I.Đ. | sport 2018-11-06 16:41:11 2018-11-06 16:41:11

Čudo se dogodilo! Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Liverpul sa 2:0 u utakmici 4. kola Lige šampiona. Strelac oba gola bio je neverovatni napadač Milan Pavkov.

EPA/Koča Sulejmanović

Kraj. Nebo se otvorilo!!!! Zvezda ponovo sija punim sjajem u Evropi!

Veličanstvena pobeda nad Liverpulom od 2:0. Hvala vam što ste pratili prenos uživo na našem portalu.

86' Napada Liverpul, ali očito je i njegovim navijačima da ekipa igra najgori meč ove sezone. Zvezda bez dileme ima u džepu pobedu veka.

78' Origi u igri umesto Lalane. Pre toga opšti metež pred Borjanom, Rodić kroz šumu nogu izbacuje loptu u polje.

75' Kakva kontra Zvezde, Srnić sa leve strane ka Gobeljiću koji kasni za sekund na loptu. Šteta!

70' Salahu je odbrana Zvezde ostavila puno prostora, odlična odbrana Borjana. Nije bilo naivno. U narednom napadu STATIVA Egipćanina! Jovičić menja Krstičića.

63' Gobeljić i Čaušić su na terenu, na klupu odoše Stojković i Marin.

55' Liverpul bez ikakvog plana, posle centaršuta i bloka pogađa prečku. Vrlo je teško Zvezdinoj odbrani u drugom poluvremenu. Klop grmi na svoje napadače.

48' Mane sa dva, tri metra ne postiže gol glavom. Puno sreće za Zvezdu. Pre toga vrlo sumnjiva situacija pred golom Liverpula, lopta je pogodila u ruku jednog defanzivca "crvenih". Mogao je Španac da svira penal za Zvezdu.

46' U prvom poluvremenu je Gomez zamenio Aleksander-Arnolda, a u drugom je na terenu i Firmino, umesto Staridža.

Poluvreme. Uh!

38' Liverpul polako preuzima inicijativu, naročito je opasan Milner u kombinaciji sa Staridžom.

Na mrežama naši ljudi ne veruju svojim očima kakvu Zvezdu gledaju.

33' Englezi su u transu na društvenim mrežama, oni koji ne vole Liverpul. Slavi se Zvezda!