HARI KEJN S POLA TERENA! U Juventusu ostali bez teksta, gol u nadoknadi ZA POBEDU TOTENHEMA! (VIDEO)

Neverovatan potez.

Hari Kejn, Foto: EPA,AP

* Hari Kejn je rođen 1993. godine

* Za Totenhem je postigao 164 gola na 253 meča

* U dresu reprezentacije Engleske ima 39 utakmica i 22 pogotka

Fudbaleri Totenhema savladali su Juventus sa 3:2 u Međunarodnom kupu šampiona pogotkom Harija Kejna sa polovine terena u nadoknadi vremena.

Pripremna utakmica Juventusa i Totenhema bila je izuzetno sadržajna, pošto smo videli čak pet golova od čega četiri u drugom poluvremenu i dramatičnu završnicu.

"ZIDANA BI TREBALO DA BUDE SRAMOTA" Francuz ne želi Bejla, tera ga iz kluba! Odgovor mu se NEĆE SVIDETI! Geret ide AKO ON BUDE ŽELEO

Engleski tim je poveo u prvom poluvremenu, pošto je Erik Lamela u 30. minutu uspeo da savlada Đanluiđija Bufona iz neposredne blizine i tim rezultatom se prvo poluvreme i završilo.

Maurisio Poćetino i Sari su ukupno izvršili čak 18 izmena u drugom poluvremenu, a torinski crno-beli su u 56. minutu preko Iguaina došli do izjednačenja, da bi totalni preokret napravio Kristijano Ronaldo samo 4 minuta kasnije.

Lukas Mura je u 65. minutu poravnao rezultat, da bismo u nadoknadi vremena videli pravu senzaciju, kada je Rabio izgubio loptu na polovini terena, a pokupio je Hari Kejn i poslao pravi projektil u mrežu Juventusa, koji je "Pevcima" doneo pobedu rezultatom 3:2.

Nenad Lalatović ne može da obuzda pogled!