Čukarički

Čukarički, Foto: Alo Vladimir Markovic

Mali beogradski derbi na Banovom brdu odigran je u okviru 17. kola domaćeg fudbalskog između Čukaričkog i Rada.

Zvezda lagano odradila posao! Igrač više presudio pobednika! (FOTO/VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ M. Dr. DATUM I VREME: 23.11.2019. 18:11 Crvena zvezda je u prošlom kolu odigrala nerešeno u Ivanjici protiv Javora 1:1, dok je Radnički zbog bolesti igrača odložio susret protiv Proletera.

Bodove su osvojili domaći igrači koji su pobedili 2:0. Luka Stojanović je već u 11. minutu zatresao mrežu Dušana Markovića, da bi konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi vremena postavio mladi Slobodan Tedić.

NAJNOVIJE IZ SPORTA:

U Beogradu je odigrana još jedna utakmica, a Voždovac je bio bolji 2:0 od Proletera. Najprijatnije ovosezonsko iznenađenje, fudbaleri TSC - a, protutjnali su kroz Lučane pošto su pobedili sa 3:0. Junak meča bio je Nenad Lukić sa dva pogotka, dok se jednom u listu strelaca upisao i Dejan Milićević. Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu Napredak sa 2:1. Vojvodina je povela golom Bojana Matića iz penala u 10. minutu. U 28. izjednačio je Đuro Zec, a gol vredan pobede i tri boda Vojvodini je doneo Miodrag Gemović u 86. minutu susreta.