Trenutak za večnost - Ovaj momenat je obeležio duel Partizana i Javora (FOTO)

Alo.rs/ I.Dž. | sport 2019-09-25 21:45:01 2019-09-25 21:45:01

Partizan je upisao pobedu na gostovanju Javoru rezultatom 2:0, a duel crno-belih i Ivanjičana ujedno je doneo duel oca i sina, Sava i Nikole Milošević.

FK Partizan

Pobeda je pripala starijem Miloševiću, ali je mlađi, malo posle ulaska u igru u 86. minutu imao priliku da ocu pokvari gostovanje. Ipak, mladog napadača u toj nameri sprečio je Vladimir Stojković.

Susret oca i sina, rivala samo na terenu zabeležio je objektiv fotoreportera pa je ostao ovekovečen sudar generacija.

Zanimljivo, Nikola, poput oca igra na poziciji napadača, pa će u nastavku karijere morati da se bori i sa poređenjima i visokim očekivanjima imajući u vidu blistavu karijeru Sava.

Real Modriću postavio uslov koji se uopšte neće dopasti Hrvatima

AUTOR: Tanjug, Alo.rs/I.Dž. DATUM I VREME: 25.09.2019. 16:20 - 25.09.2019. 16:28 Uprava Real Madrida tražiće od Luke Modrića da ne igra za Hrvatsku protiv Mađarske i Velsa u oktobru, prenosi Marka.

Bonus video: Sukob navijača na severnoj tribini i ulazak policije