Totenhem
AP/JulianFinney
Totenhem

Totenhem, Foto: AP/JulianFinney

Blistali su večeras Hari Kejn i Geret Bejl, koji su postigli po dva gola, a Kejn je upisao i dve asistencije.

Totenhem je poveo u 25. minutu meča. Kejn prolazi po levoj strani, pronalazi Bejla koji posle greške Luke Milivojevića postiže prvi gol na utakmici.

Na odmor se otišlo nerešenim rezultatom. U nadoknadi prvog dela Benteke zakucava loptu u mrežu Totenhema za 1:1.

Nastavak meča donosi potpunu dominaciju tima Žoze Murinja koji je pregazio rivala.

Kejn je u 49. minutu ponovo uposlio Bejla, koji povisuje na 2:1, a zatim i sam postiže dva gola. Prvo je u 52. minutu spektakularno šutirao za 3:1, a konačnih 4:1 postavio je u 76. minutu meča.

Totenhemu je ovo treća uzastopna pobeda i ponovo je ekipa Žozea Murinja u igri za plasman u Ligu šampiona.