FK Partizan

Savo Milošević, Foto: FK Partizan

Hvala što ste pratili tekstualni prenos meča Partizan - Čukarički na portalu Alo!

Utakmica je završena. Partizan je dobio Čukarički rezultatom 3:2.

85' Igrač utakmice Zoran Tošić napušta igru. Umesto njega Dejan Georgijević.

79' GOOOOOOL! Zoran Tošić još jednom! Sačekao je odbitak u kaznenom prostoru i pocepao mrežu.

73' GOOOOOOL! Pogodio je Tošić iz slobodnog udarca! Četvrti njegov slobodnjak na meču, ovaj je bio predivan.

72' Simo Krunić je isključen. Trener Čukaričkog je prvo odbio da napusti teren, pa je na kraju uz velike proteste ipak izašao.

64' Partizanu je dosuđen ofsajd, mada usporeni snimak pokazuje da je situacija vrlo diskutabilna. Poništen gol Zakarića.

58' GOOOOOL! Luka Luković je pogodio, ali sve zasluge idu Ovusuu. Čitavu odbranu je predriblao u kaznenom prostoru i kao na tacni predao Lukoviću loptu, a njemu nije bilo teško da loptu smesti iza Stojkovića.

50' Zoran Tošić je probao sa ivice šesnaesterca, ali je izblokiran njegov udarac. Partizan je dobio korner

Danilo Pantić

Partizan

Danilo Pantić, Foto: Partizan

Poluvreme je završeno rezultatom 1:1.

44' Tošić je još jednom probao iz slobodnjaka. Najbolje do sada, pucao je po golu, ali prevelika je bila udaljenost i lako je to odbranio Nemanja Belić.

37' GOOOOOL! Čukarički je ekspresno izjednačio. Ovusu je dodao Stojanoviću na deset metara od gola, a on je pogodio u dalji ugao Stojkovića.

32' GOOOOOL! Rikardo je glavom pogodio na centaršut Zakarića. Golman Čukaričkog je pokušao da stigne do lopte, ali mu se izmigoljila iz ruku.

26' Partizan je ušao u šesnaesterac Čukaričkog. O loptu se sapleo Gomeš i predao gostima loptu.

19' I treći pokušaj Zorana Tošića na ovom meču, ovoga puta iz igre. Rezultat nepromenjen, lopta opet u publici.

17' Tošić je imao idealnu priliku iz slobodnog udarca sa same ivice kaznenog prostora. Opet je bio neprecizan i šutirao iznad gola.

10' Tošić je pokušao iz slobodnog udarca, ali daleko preko prečke je završila ta lopta.

7' Stativu je pogodio Čukarički. Nakon centaršuta glavom je šutirao Luka Luković u bliži ugao, ali je okvir gola sprečio da bude pogodak.

19:00 Utakmica je počela.

Stadion Partizana

Partizan

Stadion Partizana, Foto: Partizan

Dobro došli na tekstualni prenos meča Partizan - Čukarički na portalu Alo!

Postave:

Gledajući tabelu, najveći derbi 29. kola Superlige Srbije igra se na stadionu Partizana. Čukarički dolazi na duel sa crno-belima i ukoliko "brđani" ostanu neporaženi gotovo sigurno će podelu bodova dočekati kao trećeplasirani tim domaćeg šampionata.

Tim Sava Miloševića zaostaje dva boda za Čukaričkim i u slučaju remija ostaće mu malo nade da može do pozicije broj tri, dok će mu poraz pečatirati trenutno mesto na tabeli i otežati bitku za Evropu.