Partizan - Inđija
FK Partizan

FK Partizan

Partizan - Inđija, Foto: FK Partizan

Hvala vam sto ste pratili tekstualni prenos utakmice Partizan - Inđija na portalu Alo!

90' KRAJ MEČA! Partizan je rutinski priveo utakmicu kraju i osvojio nova tri boda.

FK Partizan

85' Solidan pokušaj igrača Inđije, lopta završava pored gola.

78' Ivanović pokušava glavom da savlada Prekovića.

72' Još jedna šansa za Inđiju, Banjac je šutirao, ali je lako odbranio Kljajić.

65' Velika šansa za Partizan, malo je falilo da Suma postigne gol iz kornera, zatim je probao Tošić jakim udarcem koji je odbranio Preković, pa je i Sadik pokušao, ali je ponovo bio sjajan golman Inđije.

63' Mogla je Inđija da smanji prednost preko Bjeličića koji je šutirao pored gola.

58' Šćekić je teško povredio koleno posle kontakta sa jednim igračem Inđije, a umesto njega na terenu je Andrija Pavlović.

54' GOOOLLLLL 3:0 za Partizan! Dimitrijević je srušio Asana koji je preuzeo odgovornost i pogodio sa penala!

51' GOOOOOOOLL Pavlović je sjajno skočio prosledio loptu ka Šćekiću koji dupčira prednost.

DRUGO POLUVREME:

50' Završeno je ne baš sadržajno prvo poluvreme u Humskoj ulici, Partizan vodi sa 1:0! Statistika kaže da je Partizan šest puta šutirao na gol Inđije, a gosti nijednom ka golu crno - belih.

45' Prvo poluvreme produženo je pet minuta zbog skandiranja domaćih navijača.

42' Partizan kontroliše igru na terenu, nema prilika za gol kao da svi jedva čekaju da se ode na odmor.

38' Tošić dodaje loptu Sumi koji šutira direktno u golmana Inđije.

FK Partizan

35' Posle više od pet minuta utakmica je konačno nastavljena.

33' Glavni sudija povukao je igrače sa terena.

30' Utakmica je prekinuta zbog skandiranja navijača Partizana sa istočne tribine upućenih predsedniku Fudbalskog saveza Srbije Slaviši Kokezi.

20' Nova šansa za Partizan, posle centaršuta pokušali su Pavlović i Sadik, ali nije bilo promene rezultata.

16' GOOL Dobra akcija Partizana u kojoj su učestvovali Asano i Sadik, a na kraju je sjajnim udarcem Tošić doveo Partizan u prednost od 1:0!

14' Tošić nezgodno izvodi slobodan udarac, brani Preković.

5' Prva velika šansa na utakmici za ekipu Partizana. Tošić je izveo korner, a Šćekić raspalio po lopti i pogodio prečku.

Utakmica je počela minutom ćutanja zbog smrti sina novinara Željka Pantića, Isaije Pantića.

PRVO POLUVREME:

Fudbaleri Partizana dočekuju ekipu Inđije u okviru 16. kola Superlige Srbije. Ove ekipe sastale su se u prvom kolu prvenstva, a trijumfovali su crno - beli 1:0 golom Zorana Tošića.

Partizan će pokušati da novom pobedom u prvenstvu izleči rane koje im je naneo Mančester junajted porazom u okviru Lige Evrope.

SUPERLIGA SRBIJE, 16. KOLO

PARTIZAN – INĐIJA

Beograd
Stadion Partizana
Sudija: Milan Ilić

Partizan: Kljajić – Lutovac, Ostojić, S. Pavlović, Brežančić – Zdjelar, Šćekić – Tošić, Suma, Asano – Sadik. Rezerve: N. Stevanović, Vujačić, Urošević, Natho, L. Pavlović, Lakćević, Ivanović. Trener: Savo Milošević.

Inđija: Preković – Dimitrijević, Rogač, Vidić, M. Ilić, Josović, – M. Janjić – Jovanović, Bjeličić, Milosavljev – Bastajić. Rezerve: Stanivuković, Banjac, Janković, Janjić, B. Ilić, Rajevac, Vraštanović. Trener: Aleksandar Janjić.

Savo Milošević

FK Partizan

Savo Milošević , Foto: FK Partizan

"Jedva sam čekao da se završi cela priča s Mančesterom, iz psihološnih razloga, da izbrišemo te utakmice iz glave i da se posvetimo ono što je realnije i bitnije, a to je naša liga. Čeka nas novo fizičko mučenje, zbog umora", rekao je trener Milošević pred utakmicu protiv Inđije.