Rad - TSC Bačka Topola
fkrad.rs

fkrad.rs

Rad - TSC Bačka Topola, Foto: fkrad.rs

Superliga Srbije počela je sa dva gola iz penala, a u prve dve utakmice palo je čak sedam pogodaka. TSC i Vojvodina su u derbiju kola odigrali 2:2, dok je Spartak lako savladao novajliju Zlatibor (3:0).

U Senti, gde TSC i dalje igra domaćin, viđeni su i penal i preokreti. Domaće je u vođstvo doveo Nenad Lukić u 26. minutu. Šutnuo je penal, golman Simić odbranio, ali je Lukić natrčao na loptu i poslao je u mrežu. U 35. minutu izjednačujući pogodak postigao je Momčilo Mrkaić. Boris Varga je autogolom u 59. minutu režirao potpuni preokret, ali je domaćin ipak spasio bod golom Silađija 11 minuta pre kraja.

U Subotici nije bilo neizvesnosti, već u 8. minutu sviran je penal za domaću ekipu koji je precizno izveo Stefan Denković, Isti igrač je duplirao prednost domaćih u 32. minutu, da bi konačnih 3:0 postavio Srećković u 90. minutu.