Siniša Mihajlović
EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Siniša Mihajlović, Foto: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Fudbaleri Juventusa pobedeli su Bolonju srpskog stručnjaka, Siniše Mihajlovića, rezultatom 2:1 u okviru osmog kola Serije A!

U 92. minutu meča, novi štoper "stare dame", Matijas De Liht je u svom kaznenom prostoru odigrao rukom! Sudija Masimilijano Irati se konsultovao sa VAR sobom, ali su na kraju odlučili da Holanđanin nije skrivio najstrožiju kaznu!

Da Bolonja stvarno nije imala sreće svedoči detalj sa utakmice, svega dva minuta posle nedosuđenog penala!

Prvo su gostujući fudbaleri pogodili prečku, a u istom napadu vremešni Đanluiđi Bufon je fenomenalno reagovao posle drugog šuta, ovom intervencijom je doneo sva tri boda Juventusu!

Bolonja se nalazi na desetom mestu sa skupljenih devet bodova, dok je Juventus posle osam kola na prvom mestu!