Napredak - Crvna zvezda
FK Crvena zvezda

Napredak - Crvna zvezda, Foto: FK Crvena zvezda

Prvi sporan momenat viđen je u 6. minutu kad je Degeneku poništen gol zbog ofsajda.

Samo tri minuta kasnije Bjeloš je bez lopte, u svomn šesnaestercu brutalno udario Bena bez lopte, za šta je ostao nekažnjen.

Povod za negodovanje imali su i domaći igrači u 75. minutu posle dosuđenog penala za Crvenu zvezdu nakon duela Pajovića i Bena.

Slike čiste emocije u trenucima kada se ceo stadion poklonio Mihajloviću (VIDEO)

AUTOR: B92/ S.I. DATUM I VREME: 06.10.2019. 15:42 Predivne scene iz italijanskog fudbala. Siniša Mihajlović, Foto: Giorgio Benvenuti/ANSA via AP Siniša Mihajlović, trener Bolonje, vodi ekipu protiv Lacija u sedmom kolu Serije A. Legendarni srpski fudbaler poslednji put se našao na klupi protiv SPAL pre nešto više od mesec dana, posle čega je otišao na drugu fazu hemoterapije.

Crveno-beli su do pobede stigli u sudijskoj nadoknadi golom Marka Marina iz slobodnog udarca za 1:0.

Bonus video: Vladan Milojević - konferencija nakon Olimpijakosa