Dejan Stanković (Crvena zvezda), Foto: FK Crvena zvezda

Stadion: Čair, Sudija: Novak Simović

STRELAC: Ivanić u 26. minutu.

RADNIČKI: B. Ristić, Aksentijević, Stevanović, Bjeličić, Mitrović (od 46. Marković), Kovačević, Ćirković (od 58. Stanković), Petrović, Pantelić, Đuričin (od 46. P. Ristić), Đuričković.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gajić, Pankov, Degenek, Eraković (od 58. Gobeljić), Sanogo, Ben (od 83. Falko), Kanga (od 63. Srnić), Ivanić, Gavrić (od 46. Vukanović), Pavkov (od 83. Rodić).

84. minut - izblokiran udarac debitanta Filipa Markovića sa ivice peterca

83. minut - Falko menja Bena i debituje za Zvezdu

73. minut - Pavkov je bio neoprezan, zakačio je protivničkog igrača kopačkom po licu i opravdano dobio žuti karton.

72. minut - Đuričković sa 18 metara šutira pored gola

65. minut - žuti karton dobija Pantelić jer je rukama zaustavio Bena.

55. minut - Aksentijević pogađa prečku sa više od 30 metara!

51. minut - Prvo uzbuđenje pred golom Radničkog u drugom delu. Ivanić je bio u prodoru, ali je Aksentijević uspeo da otkloni opasnost.

Izmene na obe strane. U Radničkom Filip Marković, rođeni brat Partizanovog Lazara, menja Stefana Mitrovića, a Petar Ristić je zauzeo mesto Ognjena Đuričina. U Zvezdi je Aleksa Vukanović zamenio Željka Gavrića.

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45+1. minut - pokušaj Kange sa više od 25 metara, lak plen za Ristića

29. minut - zicer za Gavrića, brani Ristić

26. minut - GOOOOOOOOOL! Mirko Ivanić daje gol posle šestog kornera gostiju, a iako je Pavkov oborio golmana Ristića, sudija Novak Simović nije smatrao da je postoja prekršaj

24. minut - Gajić je odlično šutirao sa oko 20 metara, ali ponovo brani Ristić

16. minut - ponovo Ben, ali sa 12, 13 metara, prebacuje gol

14. minut - nova odlična šansa za Zvezdu, ali udarac Pavkova iz neposredne blizine ponovo zaustavlja Ristić

10. minut - velika šansa za Bena, posle dodavanja Kanjge je izašao jedan na jedan sa golmanog Radničkog, ali Ristić brani i šalje loptu u korner

5. minut - Inicijativa gostiju na startu, za sad bez šanse za gol