UEFA Liga šampiona Logo, Foto: Wikipedia

* Odigrane su prve tri utakmice

* Dva tima su pobedila kao gosti

* Ajaks i APoel su odigrali bez golova

Fudbaleri APOELA i Ajaksa su na Kipru remizirali, a na utakmici nije bilo golova!

Gosti su dobro započeli meč da bi se sredinom poluvremena situacija okrenula, pa su Kiprani u nekoliko navrata ozbiljno zapretili jednom prilikom pogodivši i prečku. Holanđani su od 80. minuta igrali sa igračem manje pošto je isključen Mazraui.

Dušan Tadić je kao kapiten predvodio "kopljanike", dok su nastupe za APOEL zabeležili srpski internacionalci Andrija Pavlović i Uroš Matić.

Slavija Prag je uspela da trijumfuje u Rumuniji protiv Kluža gde je bilo 1:0. Gosti su poveli u 28. minutu golom Masopusta, a Kluž nije uspeo da izbegne poraz pošto je Omrani promašio penal u 79. minutu meča.

Istim rezultatom slavio je i Briž u Lincu gde je LASK poražen golom Vanekena sa penala u 10. minutu.

Alo! U Bernu - Provokacija švajcarskog novinara i šmekerski odgovor trenera Zvezde!