MOŽE LI SE BEZ MITROGOLA? MOŽE KADA MORA Srbin nije igrao zbog laktanja, ali Fulam upisao važne bodove (VIDEO)

Uspeli su da se provuku bez posledica.

Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović, Foto: Alo/Vladimir Marković

Fudbaleri Fulama zabeležili su prvi trijumf od kako je nastavljena sezona u Engleskoj. Na gostovanju Kvins Park Rendžersu su slavili pobedu rezultatom 2:1 (1:1) u meču 40. kola Čempionšipa.

Do važna tri boda su došli bez srpskog napadača Aleksandra Mitrovića koji je u prošlom meču protiv Lidsa dobio suspenziju od tri utakmice zbog udaranja laktom Bena Vajta.

Tim iz Londona je već od prvog minuta bio u minusu, pošto je Džordan Hjudžil doveo KPR u vođstvo.

Međutim, Fulam rani gol nije poremetio, već je stigao odgovor u 21. minutu preko Harija Artera.

Pogrešili su domaći na svojoj polovini, usledio je napad gostiju, a potom je Arter oprobao udarac sa preko 20 metara.

Levom nogom je snažno šutirao, a golman Keli nije mogao da ukroti taj pokušaj.