EPA-EFE/MIGUEL ANGEL POLO
Lionel Mesi

Lionel Mesi, Foto: EPA-EFE/MIGUEL ANGEL POLO

Serija Barselone od pet pobeda u Primeri prekinuta je na surov način u Valensiji, i to u režiji Levantea.

Levante je savladao šampiona Španije sa 3:1, iako je na poluvremenu bio u minusu.

Mesi je iz penala doneo prednost Kataloncima i niko tada nije mogao da pretpostavi šta u nastavku čeka četu Ernesta Valverdea.

Levante je, naime, od 61. do 68. postigao tri pogotka - prvo Kampana, pa Majoral i Radoja matirao su Ter Štegena, pa Barsa nije mogla da izbegne treći poraz ove sezone.

Nemanja Radoja je pokupio odbitak posle prekida uz pomoć jednog defanzivca Barse savladao Mark-Andrea ter Štegena za konačnih 3:1.

Fudbaleri Valensije pobedili su posle preokreta Espanjol sa 2:1, u prvoj utakmici 12. kola španske LaLige.

Granada – Real Sosijedad

Filip Stevanović: Za ovo sam radio od prvog treninga, želim još mnogo utakmica u dresu Partizana