twitter/UEFAcom_de
Crvena zvezda - Jang Bojs

twitter/LigaChampionIDN

Crvena zvezda - Jang Bojs, Foto: twitter/LigaChampionIDN

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno protiv Jang Bojsa 1:1 i zbog bolje međusobne gol razlike (2:2) u prvoj utakmici, slavili su u ovom dvomeču i plasirali su se u grupnu fazu Lige šampiona drugu godinu zaredom!

ZVEZDA JE U LIGI ŠAMPIONA!

KRAJ UTAKMICE!

96' LOPTA JE ZA NAŠ TIM! ČEKA SE POSLEDNJI ZVIŽDUK!

95' Slobodan udarac za Jang Bojs, pred oko 35 metara od gola Borjana! Tomane nije imao potrebu da interveniše i napravio je faul!

94' Loše izvodi korner Sulejmani, ostao je na travi Milunović posle udarca Poarao! Prljavi potez i udarac u lice fudbalera gostiju!

ALO Foto: Vladimir Marković

Crvena zvezda - Jang Bojs, Foto: ALO

91' BORJAN OPET SPAŠAVA ZVEZDU! Šut Nsamea sa ivice kaznenog izbacuje Borjan krajnjim mukama! Korner za Jang Bojs!

PET MINUTA NADOKNADE!

89' Slobodan udarac za Zvezdu posle faula nad Kanjasom! Odbranili su se Švajcarci!

86' Odlična intervencija Mirka Ivanića sprečava akciju gostiju

80' AUTOGOL BENA!

Centaršut sa desne strane je izbačen iz šesnaesterca, lopta je naletela na nogu Janku čiji se šut odbio od teren, ali je njegov pokušaj glavom u mrežu Borjana sproveo napadač Zvezde - Ben.

POVREDA MARINA! Trenutno mu se ukazuje pomoć, moraće da izađe sa terena! Vratiće se na teren!

79' Četvrti opomenuti fudbaler Crvene zvezde, Tomane je napravio prekršaj na centru i sprečio napad gostiju, za šta je dobio žuti karton!

74' Zvezda kontroliše tempo i nalazi se na polovini rivala! Prekršaj Ngamaleje nad Marinom za slobodan udarac crveno-belih! UMALO Jovančić da reši pitanje pobednika ali je kasnio na loptu!

69' Druga izmena u timu Crvene zvezde, izašao je Mateo Garsija a ušao El Fardu Ben uz ovacije sa krcatih tribina.

PREDLAŽEMO VAM:

65' Ulazi i bivši fudbaler Partizana na teren. Miralem Sulejmani je zamenio Vensana Sijera, dok je Gijom Oaro ušao na teren umesto Rožera Asalea.

59' GOOOOOOOL VUKANOVIĆ!

Marin je odlično uposlio Rodića koji je u padu centrirao na peterac! Vukanović se našao na pravom mestu, skočio i glavom doneo veliku prednost!

57' Povukao je Garsija kontru, uposlio je Marina koji je šutirao sa ivice šesnaesterca, šut je izblokiran posle čega je lopta došla do Kanjasa koji je raspalio po lopti

51' Izlazi Cesiger a ulazi Fasnhar, formacija Jang Bojsa se promenila (4-3-3) i sada će imati četvoricu igrača u zadnoj liniji, umesto trojice koliko su imali do izmene!

47' Zvezda je imala prvi korner na meču, ali bez opasnosti po gol gostiju!

46' Mogao je Jang Bojs na početku drugog poluvremena da dođe do prednosti! Već u prvom minutu Ebišer je šutirao sa dvadesetak metara posle povratne lopte, Borjan je samo pogledom ispratio šut, ali je on srećom bio neprecizan.

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

Navijanje na meču!

Kraj poluvremena!

45' Prvo poluvreme je produženo za dva minuta!

43' Nezgodan sudar glavama Milunovića i Engamaleua ispred našeg kaznenog prostora. Ukazala se pomoć obojici pa će se vratiti na teren.

36' Defanzivac Jang Bojsa, Kedrik Cesinger se našao u beležnici sudije, posle oštrog starta nad Jovančićem.

35' Probao je Marin direktno na gol Balmosa koji je istrčio da hvata loptu u gužvi. Lopta je bila neprecizna pa je lukav pokušaj kapitena otišao pored gola!

32' LOŠ START GOBELJIĆA! Desni bek Zvezde je dobio žuti karton! Ngamaleje direktno šutirao na gol i uputio je veoma nezgodan udarac, Borjan boksuje i lopta odlazi u korner! Bez opasnosti za gol Borjana!

Prošlo je prvih pola sata, a najveći utisak su žuti kartoni našim štoperima! Nije se publika nagledala igre ali se vidi velika borba za svaku loptu!

29' Dobro uklizavanje Rodića pokreće kontranapad Zvezde, Vukanović nije dobro procenio pas Marina kroz zadnju liniju, pa nije ni stigao loptu!

23' Sijero je pokušao direktnim udarcem da ugrozi gol, ali je lopta pogodila Vukanovića u glavu.

21' I Miloš Degenek je dobio žuti karton! Katastrofalan start na ivici kaznenog udarca! Loše izvedena akcija gostiju, ostaje gorak ukus u ustima zbog žutih kartona! Naši štoperi su obojeni u žuto!

18' Edišer je loše izveo slobodan udarac, lak plen za Borjana!

16' BORBEN JE VUKANOVIĆ!  Driblingom kroz noge napravio je sebi prostor, pa je Sorensen morao da napravi faul. Odlična situacija za Zvezdu!

Izveo je Marin prekršaj na drugu stativu, Milunović je pokušao da je zahvati volejom ali bezuspešno, gosti su potegli kontru pa je upravo štoper Zvezde morao da prekida akciju! PRVI ŽUTI KARTON - MILUNOVIĆ!

15' Crveno-beli oštećeni za korner! Engleski sudija je loše procenio situaciju i dodelio loptu gostima!

12' Zvezdin mađioničar je sjajno prevario svog čuvara, ali Marin nije mogao da uposli Garsiju pa je lopta otišla van igre

7' Rodić je faulom sprečio kontru Jang Bojsa, loš izveden slobodnjak je prevario sve igrače, pa je lopta prošla kroz šesnaesterac, srećom niko nije reagovao pa je lopta izašla iz boksa Borjana!

5' Opasan napad crveno-belih sa leve strane, Boaći je bio kratak prilikom centaršuta Marina, lopta je otišla na ivici kaznenog, a Jovančić je napravio faul.

ALO Foto: Vuk Žarić

Crvena zvezda - Jang Bojs, Foto: ALO Foto: Vuk Žarić

2' Nekoliko loših razmena lopte igrača Zvezde, omogućava gostima da imaju veći posed u uvodnim minutima