Spektakl koji vas na kraju neće zadovoljiti, nije sramota ali ostaje žal! (FOTO + VIDEO)

alo.rs/M.D. | sport 2019-09-07 19:54:39 2019-09-07 19:54:39

Reprezentacija Srbije je poražena rezultatom 4:2 od selekcije Portugala!

AP Photo/Darko Vojinovic

SRBIJA - PORTUGAL 2:4

Srbija posle četiri odigrana meča ima skor od pobede, remija i dva poraza, dok je Portugal ostvario prvi trijumf. Naše fudbalere očekuje za tri dana utakmica sa Luksemburgom, dok Portugalci igraju sa Litvanijom.

Za nas su golove postigli Milenković (67. min) i Mitrović (84. min), dok su za Portugal bili precizni, Karvaljo (42), Gedeš (58), Ronaldo (80. iz ofsajda) i Silva (86).

"Orlovi" se nalaze u nemogućoj pozicijiza plasman na Evropsko prvenstvo putem kvalifikacija, pošto prvoplasirana Ukrajina ima devet bodova i utakmicu više.

KRAJ UTAKMICE!

93' Šut Kataija, Patrisijo siguran!

92' Slobodan udarac za Srbiju! Bez opasnosti za gol!

90' Pet minuta nadoknade!

Ušao je Jović izašao je Milivojević!

86' GOOOOOOOOOOL SILVA!

Bernardo Silva je ostao sam u kaznenom, Kolarov nije blokirao a njemu nije bilo teško da zatrese mrežu!

85' GOOOOOOOOOL MITROVIĆ!

Gol Mitrovića, odlična bomba sa 25 metara!

83' Katai menja Kostića

80' GOOOOOL RONALDO! Konačno postigao gol protiv Srbije!

Asistencija Silve ka Ronaldu koji je bio u ofsajdu, linijski sudija nije odreagovao i gol je priznat!

77' Uskoro bi mogli da vidimo Jovića na terenu!  Napadač Real Madrida se zagreva!

Čuje se sa tribina "Svi u napad!"

72' PAO JE KOLAROV U ŠESNAESTERCU , ČAKIR POKAZUJE DA NEMA PENALA!

70' Projektil Ljajića! Patrisio je jedva spasio gol!

67' GOOOOOOL MILENKOVIĆ!

Na stadionu ima 39.839 gledalaca!

65' Zamenio ga je Kanselo!

63' Povreda Semeda je pauzirala igru!

58' GOOOOOOL GUEDEŠ!

Odlični dribling Guedeša sa kojim je prevario Maksimovića! Uputio je udarac u dalji ugao i Dmitrović nije imao nikakvu šansu!

55' Sumnjiva odluka Čakira posle kontre Srbije, Kostić je poslao loptu ka Mitroviću koji je ostvario minimalan kontakt sa Fonteom, sudija je svirao faul!

53' Odlična akcija gostiju sa leve strane, probio je Gedeš i centrirao, srećom na mestu je bio Dmitrović koji sigurno hvata loptu!

49' Opet Ronaldo! Ovog puta iz slobodnog udarca, još bliže golu nego prošli šut! Naši moraju da se trgnu!

47' Ronaldo je zapretio veoma opasnim šutem sa ivice šesnaesterca! Lopta je prošla tik pored gola!

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

KRAJ POLUVREMENA!

42' GOOOOOOOL KARVALJO!

Loša intervencija Dmitrovića koji se sudario sa Milenkovićem, a najbolje se snašao Karvaljo!

39' Zaustavio je čistu kontru sudija Čakir posle faula Dijasa, loša odluka!

37' Najbolja šansa za Srbiju, Lazović je opet probio i centrirao, iako nije bio najpreciznije ubacivanje, lopta je stigla kod Kolarova koji je slabijom nogom uputio šut koji je otišao pored stative!

36' Odlično proigravanje Tadića za Lazovića koji je probio po levoj strani, poslao je loptu u šesnaesterac ali Mitrović je bio u ofsajdu! Dobili su ovacije za napad!

33' Još jedan centaršut, ovog puta Kolarova, koji niko ne može da pokupi!

Zahvalnost Česima za podršku na Kosovu!

29' Rasplamsala se igra, opasnost po obe mreže! Pokušali smo novim centaršutom da ugrozuimo gol Portugala, još jednom falio je igrač na toj poziciji. Usledila je kontra Portugala, a Ronadlo je imao priliku da se po prvi put upiše u strelce kad su u pitanju mečevi sa Srbijom!

28' Odlično je pokušao Kostić da sa leve strane lobuje Patrisija, lopta je završila tik iznad gola!

24' Dribling Lazovića, ušao je Gerero u njegovu putanju, pa je bivši kapiten Zvezde morao da centrira, niko nije uspeo da zahvati loptu!

23' Oslobodili smo se pritisksa Portugala, držimo loptu u nogama

Dvadeset minuta je proteklo, Srbija je imala jednu opasnu kontru, dok je Portugal diktirao tempo utakmice

17' Odlična intervencija Gerera nad Lazovićem za kontru Portugala, srećom prave fudbaleri gostiju faul u napadu

15' Centaršut za Srbiju, ali golman Portugala hvata "živu loptu", ostajemo sa jednim udarcem ka golu gostiju!

13' Prvi šut Portugalaca ka golu Srbije, Mendeš je poslao loptu van gola!