Zvezda - Spartak
youtube/printscreen/arenasport

Zvezda - Spartak , Foto: youtube/printscreen/arenasport

Igrači Spartaka su bili na korak da nanesu prvi poraz crveno-belima u prvenstvu ove sezone, ali su posustali na samom kraju meča.

Poveo je Spartak golom Nikole Furtule u 35. minutu, a onda je Zvezda preokrenula iz dva kornera El Fardua Bena.

Prvo je Mirko Ivanić pogodio glavom, a onda i rezervista Seku Sanogo na sličan način u rasponu od samo sedam  minuta.

SPARTAK - CRVENA ZVEZDA 1:2

94. minut Sudija je označio kraj meča.

93. minut Sudar Srnića i Rajevića, ukazuje im se pomoć na terenu.

90. minut Igraće se još 4. minuta.

87. minut Gooool!!!! Seku Sanogo!!! Ponovo je Ben izveo korner, a Sanogo bio najviši, glavom je nadskočio i matirao golmana Spartaka.

81. minut Goooool!!!! Mirko Ivanić!!! Posle kornera Bena, najbolje se snašao u petercu Spartaka i glavom savladao Dujmovića.

78. minut Još jedna izmena u redovima crveno-belih, Krstović menja Falćinelija.

75. minut Pokušao je i Gavrić ali odbrana Spartaka je danas perfektna.

70. minut Slobodan udarac za Zvezdu. Loš šut Bena, lopta je otišla preko gola.

68. minut Izmena i u Spartaku, Vidaković menja Srećkovića, Furtula izlazi a ulazi Strahinja Jovanović.

66. minut Pokuaš je i Ben, ali iznad prečke Dujmovića.

64. minut Kakva sreća za Spartak, stativa Gajića, Ben je pokušao, opet su se Subotičani odbranili, a Srnić šalje loptu u nepovrat.

60. minut Srnić je centrirao, Tekijaški telom blokirao loptu i nakon tog udarca igraču Spartaka se ukazuje pomoć.

58. minut Trener Stanković se odlučio na tri izmene. Gavrić menja Pankova, Sanogo menja Petrovića, a Srnić ulazi umesto MIlana Rodića.

56. minut Tukao je Ivanić sa strane, oštrim šutem, ali pogodio je samo spoljni deo mreže.

54. minut Žuti karton zaradio je i Milan Pavkov.

51. minut Pokušao je Pankov, ali lako je to bilo za Dujmovića.

46. minut Počelo je drugo poluvreme.

45. minut Kraj prvog poluvremena.

43. minut Falćineli je bio u najboljoj prilici, usamljen posle kornera, ali je prebacio gol.

39. minut Falćineli se lepo izborio za poziciju, ali je slabo pokušao glavom pravo u Dujmovića.

35. minut Goooool!!! Poveo je Spartak. Kontru domaćina je poveo Nikola Furtula. Pobegao je Pankovu, a onda prebacio Borjana.

26. minut Ben menja Falka. Trener Stanković se nenadano odlučio na ovakav potez.

21. minut Već treći žuti karton dobijaju igrači ekipe iz Subotice. Sada je Lukić opomenuo Dunđerskog, nakon što je prekinuo brzu kontru Zvezde preko Falka.

16. minut I Borjan se razmrdao danas, Srećković je gađao iz daljine, a golman Zvezde se pružio i lagano uhvatio loptu.

13. minut Pokušaj Dijega Falćinelija, Italijan je šutirao levom nogom, ali lopta je otišla pored gola.

8. minut Posle gužve u kaznenom prostoru jedan igrač Spartaka je napucan u ruku, ali se sudija Lukić nije oglasio.

6. minut Prvi šut u okvir gola Spartaka, Njeguš Petrović je oprobao svoj šut ali lako je to bilo za golmana Dujmovića.

1. minut Već na startu Marčić iz Spartaka dobija žuti karton, nakon što je grubo faulirao Falćinelija.

SPARTAK: Dujmović, Šimura, Ivančević, Tekijaški, Srećković, Milošević, Dunđerski, Savković, Tufegdžić, Marčić, Furtula.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gajić, Pankov, Milunović, Rodić, Petrović, Nikolić, Ivanić, Falko, Falćineli, Pavkov.