Čukarički
Alo/Marko Metlaš
Čukarički

Čukarički, Foto: Alo/Marko Metlaš

Fudbaleri Mladosti i Čukaričkog odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 15. kola Super lige Srbije.

Ekipa sa Banovog brda je povela u 50. minutu golom Ibrahima Ndajea, a izjednačenje i bod Mladosti doneo je Milan Bojović u 82. minutu.

Posle 15 odigranih utakmica, Čukarički je četvrti na tabeli sa 26 bodova, dok je Mladost osma sa četiri boda manje.

Fudbaleri subotičkog Spartaka su u gostima bili bolji od Javora sa 3:1.

Domaći tim je poveo u 14. minutu pogotkom Andreja Ilića, ali je Spartak do poluvremena preokrenuo rezultat golovima Stefana Denkovića u 28. minutu, Stefana Miloševića sa penala u 38. i Vladana Vidakovića u 41. minutu.

Spartak je upisao osmu pobedu od početka šampionata i sada je peti na tabeli sa 26 bodova, dok je Javor na 13. mestu sa 18 bodova.

Fudbaleri Radnika su na svom terenu pobedili Mačvu sa 3:0, golovima Milana Makarića sa jedanaesterca u 23. minutu, Vuka Mitoševića u 45. i Evgena Pavlova u 62. minutu.

Tim iz Surdulice je 12. na tabeli domaćeg šampionata sa 20 bodova, dok je Mačva pretposlednja sa osam.