Šou program na San Siru, Bajern razbio Jorgandžije, Liverpul pobedio u Amsterdamu! (VIDEO)

Alo.rs/F.I. | sport 2020-10-21 18:42:43 2020-10-21 18:42:43

Uživo prve utakmice u grupama A,B,C i D.

Tanjug Valentin Flauraud

Završene su sve utakmice prvog kola Lige šampiona! - Videli smo puno preokreta i puno sjajnih utakmica večeras. U predigri svega, videli smo sjajan Šahtjor koji je pobedio u sred Madrida i prve bodove Marka Nikolića. Ajaks se ispromašivao i iz jednog kiksa prosuo je sve, Liverpul odlazi kući sa 3 boda. Bajern je veoma dominantno pobedio Atletiko iz Madrida, ubedljivije nego što se očekivalo. Inter i Menhengladbah odigrali su utakmicu kola, punu preokreta, na kraju ravnopravna podela poboda. Heroj utakmice Lukaku! Porto je odlično otvorio utakmicu u Mančesteru i rano poveo ali nije imao snage za više, na kraju je dobio tri komada. Mitiland ni sam ne zna kako se obreo u drutvu najboljih, a Atalanta je nastavila tamo gde je prošli put stala u Ligi šampiona, sa 4 lagana gola rešila je utakmicu. U Pireju drama, posle jednog poništenog gola posle VAR-a, navijači Olimpijakosa morali su čekati na drugi sve do 90. minuta. Na kraju ipak pobeda nad Olimpikom iz Marseja.

90+' Ajao šta se ovo dešava u Milanu! Lukaku, odmah uzvraća udarac, sjajan meč! Inter - Borusija 2:2

90' Kec u Pireju! Evo gola na jedinoj utakmici bez pogodatak do sada! Koka za veliko slavlje! Olimpijakos - Olimpik 1:0

85' Atalanta ne staje! Mirančuk za 0:4!

83' Evo iznenađenja! Menhengladbah je okrenuo u Milanu! Hofman postiže gol zlata vredan. Sada Nemci moraju da izdže još 5 minuta igre. Inter - Borusija 1:2

73' Siti lomi Porto! Držali su se Portugalci do sedamesetog minuta kao lavovi a onda su pali. Tores je postiga novi pogodatk. Mančester - Porto 3:1

70' Bajern se poigrava. Koman postiže gol i odmah izlazi iz igre. 4:0

67' Siti okreće! Iako su gubili na početku utakmice, golom Gundogana iz slobodnog udarca igrači Mančestera stižu do vođstva. Mančester Siti - Porto 2:1

66' Bajern opet... Jorgandžije su na kolenima. Toliso je strelac.