EPA/Nigel Roddis
Son

Son, Foto: EPA/Nigel Roddis

Hvala što ste pratili tekstualni prenos meča Mančester siti - Totenhem na portalu Alo!

Mančester siti je pobedio rezultatom 4:3, ali zbog poraza 1:0 u prvom meču Gvardiolina ekipa je ispala od Totenhema. Apsolutno nemoguć meč!

93' Rahim Sterling je postigao gol, ali je sudija Čakir dosudio ofsajd nakon pregleda VAR tehnologije.

86' Gidogan je imao kolosalnu šansu, ali je iz neposredne blizine šutirao preko gola.

81' Mouru menja Dejvis. Levi bek menja ofanzivnog fudbalera.

73' GOOOOOOOOOOL! Ljorente je ubacio loptu u mrežu posle gužve! Sada je ovo rezultat koji odgovara Totenhemu. Dugo je gledao sudija VAR, ali sve je čisto.

59' GOOOOOOL! Kun Aguero postiže golčinu udarcem sa desne strane! Kako ga je samo proigrao De Brujne nakon što je prošao tri igrača, a onda Argentinac u svom stilu pogodio.

54' Fenomenalna odbrana Ljorisa. De Brujne je sjajno šutirao, ali je Ljoris još boljom odbranom sprečio Siti da dođe do gola.

49' Pokušao je De Brujne iz slobodnog udarca. Bila je povoljna pozicija, ali je pucao preko gola.

46' Presing Totenhema je krenuo već od prvog minuta, ne žele da ništa prepuste slučaju, ali Siti iskusno drži loptu.

Kraj prvog poluvremena.

45' Interesantno kako posle Sterlingovog pogotka nije bilo velikih šansi na meču, ali brz je ritam, vrhunske akcije, tako da golovi samo čekaju da padnu.

40' Musa Sisoko mora da napusti meč, umesto njega će na teren Fernando Ljorente.

32' Opet mirna deonica, ali nema sumnje da nas čeka još gomila uzbuđenja.

21' GOOOOOOOOL! Sterling se ubacio sa leve strane i pocepao mrežu. Sada Sitiju treba još samo jedan gol.

19' Eriksen je probao sa velike udaljenosti, ali nije uspeo. Nešto mirniji period nakon nezapamćenih prvih deset minuta.

11' GOOOOOOOL! Bernardo Silva! Ovo je nezapamćeno, već četiri gola! Siti se vraća u meč.

10' GOOOOOOL! Son opet, ovo je neverovatno! Preokret već na samom startu, ko zna šta nas očekuje do kraja.

8' GOOOOOL! Son izjednačava na ovom meču, a ukupno donosi prednost Totenhemu opet. Kakav početak.

4' GOOOOOL! Sterling 1:0!

SASTAVI:

Mančester siti - Totenhem

Porto - Liverpul

Pratite prenos utakmica Mančester siti - Totenhem i Porto - Liverpul na portalu ALO!

Fudbaleri Mančester Sitija jure rezultat iz prve utakmice, Son je doneo prednost od 1:0 na novom stadionu Totenhema!

Gvardiola se odlučio za napadačku postavu, napad će predvoditi Bernardo Silva, Kun Aguero i Rahim Sterling, dok će iza njega igrati David Silva, Kevin de Brejne, Ilkaj Gindoan...