Sergej Milinković-Savić (Lacio)
EPA/Alessandro Di Marco

Sergej Milinković-Savić (Lacio), Foto: EPA/Alessandro Di Marco

Lacio je u goleadi u Torinu pobedio domaće Bikove 4:3. Istakli su se reprezentativci Srbije Milinković-Savić i Lukić.

Lacio je poveo u 15. minutu golom Pereire, domaći su preokrenuli golovima Bremera u 19. i Belotija u 24. minutu iz penala.

Rimljani su izjednačili golom srpskog reprezentativca Sergeja Milinković-Savića u 49. minutu iz slobodnog udarca, dok je njegov sunarodnik Saša Lukić golom u 87. minutu doneo novo vođstvo Torinu. Činilo se da Laciju nema spasa.

Ipak, Lacio je izjednačio golom iz penala koji je u petom minutu nadoknade vremena postigao Ćiro Imobile, a pobedu rimskom timu tri minuta kasnije doneo je Felipe Kaisedo.

6. kolo Serije A: Krotone – Atalanta 1:2, Inter – Parma 2:2, Bolonja – Kaljari 3:2, Udineze – Milan 1:2, Specija – Juventus 1:4, Torino – Lacio 3:4, Napoli – Sasuolo nedelja, Roma – Fjorentina nedelja, Sampdorija – Đenova nedelja, Verona – Benevento ponedeljak.