tuča
Printskrin
Tuča koja je zaprepastila Ruse, Foto: Printskrin

Dvojica fudbalera napravili su haos u centru Moskve prethodne nedelje.

Na društvenim mrežama osvanuo je snimak na kojem tuku i bacaju stolicu na političara Denisa Paka i njegovog kolegu Sergeja Gaisina.

Međutim, sada je isplivao snimak koji je načinjen sat vremena pre pomenutog i na kojem se vidi još gore divljanje fudbalera.

U vidno alkoholisanom stanju, Kokorin i Mamaev su iz čista mira napali jednog vozača kojeg su potom odvukli na trotoar.

Tamo su ga sa nekoliko snažnih udaraca nogom i pesnicom u glavu i telo "prevaspitali", iako su ih molile prolaznice u blizini da se zaustave.

Očito im to nije bilo dovoljno te su nastavili sa bahatim ponašanjem i u kafani.

Aleksandr Kokorin, Foto: EPA/Anatoly Maltsev

Pavel Kolobkov, ruski ministar sporta poručio je da Kokorin i Mamaev nikad više neće zaigrati za reprezentaciju. Kuban iz Krasnodara suspendovao je danas Mamaeva i raskinuće ugovor s njim.

Očekuje se da i Zenit isto učini sa Kokorinom, napadačem Rusije.

 

Tagovi