EPA-EFE/PETER POWELL
Serhio Kun Aguero

AP/Nick Potts

Serhio Kun Aguero, Foto: AP/Nick Potts

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Brajton sa 4:0, u četvrtom kolu Premijer lige.

Izabranici Pepa Gvardiole odigrali su sjajan meč, a posebno je briljirao Kun Aguero, koji je meč završio sa dva gola i asistencijom.

Siti je do prednosti došao u drugom minutu, kada je De Brejne, na asistenciju Silve, pogodio za vođstvo "građana".

Sautempton sa igračem manje "iščupao" bod protiv Junajteda.

Do kraja poluvremena u listu strelaca upisao se i Aguero, koji je u 42. minutu savladao Meta Rajana. S tim rezultatom otišlo se na pauzu.

U nastavku igre Argentinac je postigao još jedan gol, dok je konačnih 4:0 postavio Bernardo Silva, samo minut nakon što je ušao u igru. Posle četiri odigrana meča "građani" imaju tri pobede i remi, dok je Brajton na skoru 1/1/2.

Fudbaleri Čelsija imali su sve u svojim rukama protiv Šefild Junajteda, međutim nisu uspeli da privedu utakmicu kraju. Na poluvremenu su imali dva gola prednosti, oba puta je strelac bio Ejbraham, ali u nastavku su poklekli.

Robinson je početkom drugog poluvremena smanjio na 2:1, dok je potpuni šok na "Bridžu" usledio u 89. minutu, kada je Kurt Zuma postigao autogol.

Usred meča morali da IZNESU njegovog fudbalera! Nije mogao da ustane, ogroman je problem (FOTO)

AUTOR: S.M. DATUM I VREME: 31.08.2019. 17:36 Ovo nikako nije trebalo Sitiju. Pep Gvardiola, Foto: AP Fudbaleri Mančester sitija igraju u četvrtom kolu Premijer lige na "Etihadu" protiv Brajtona. "Građani" su žestok peh doživeli u 35. minutu.

Fudbaleri Kristal Palasa, za koje je Luka Milivojević odigrao svih 90 minuta, imali su dosta sreće protiv Aston Vile, pošto je VAR poništio gol Vile u 97. minutu. Zahvaljujući odluci "kompjutera" Palas je ostvario drugu pobedu zaredom.

Trijumf su ostvarile i ekipe Vest Hema i Lestera, dok su bodove podelili Njukasl i Votford.

Jirgen Klop

Jirgen Klop, Foto: EPA-EFE/PETER POWELL

Liverpul je ostvario četvrtu pobedu. "Redsi" su protutnjali Barnlijem - 3:0 i zadržali maksimalan učinak, ostvarili ujedno 13. uzastopni trijumf u prvenstvu, računajući i prošlu sezonu, što je klupski rekord!

Napadač domaćih Kris Vud je u 33. minutu pogodio svoju mrežu, da bi ubrzo Sadio Mane povisio na 2:0.