Real Madrid - Valjadolid
twitter.com/realmadrid

Real Madrid - Valjadolid, Foto: twitter.com/realmadrid

Fudbaleri Real Madrida neprijatno su iznenadili svoje navijače pošto su na svom terenu odigrali nerešeno protiv Valjadolida 1:1. Real je poveo u 82. minutu preko Benzeme i taman kada se mislio da će slomiti otpor gostiju usledio je šok. U 88. minutu Valjadolid je izjednačio preko Gvardiole i zasluženo odneo poen kući.

Srpski reprezentativac Luka Jović ušao je u igru u 68. minutu utakmice kada je zamenio Iska. Jović je imao dobru priliku kada je ušao u igru, ali nije uspeo da pomogne Madriđanima da dođu do trijumfa.Real nije uspeo da zabeleži drugu pobedu u prvenstvu, dok je i Valjadolid ovim remijem takođe došao do četvrtog poena ove sezone.

Srpski fudbaler Nemanja Maksimović povredio se na utakmici između Hetafea i Atletik Bilbaa. Meč je završen rezultatom 1:1, a Maksimović je u 41. minutu morao da izađe zbog povrede.

U prvoj utakmici dana Osasuna i Eibar su takođe podelili bodove, ali na ovom meču publika nije videla nijedan gol pošto je susret završen najnepopularnijim rezultatom 0:0.