Real dugo nije doživeo ovakvu sramotu, Joviću poništen gol! (VIDEO)

Alo.rs/M.M. | sport 2020-10-17 20:40:44 2020-10-17 20:40:44

Luka Jović nije mogao da pomogne Madriđanima da izbegnu katastrofu!

EPA

Fudbaleri Real Madrida doživeli su prvi poraz u sezoni i to prilično šokantan. Novi prvoligaš, Kadiz slavio je u Madridu (1:0) pogotkom Entonija Lozana koji je već u 16. minutu pogodio mrežu "kraljevića" i postavio konačan rezultat.

Domaćin može da bude zadovoljan što je bilo "samo" 0:1, jer su gosti bili ti koji su kontrolisali meč čitavih 90 minuta. O tome govori i podatak da je do poslednjeg minuta Real imao samo jedan udarac u okvir gola gostiju.

Luka Jović dobio je priliku da zaigra od 76. minutu umesto Tonija Krosa, kada je Zinedin Zidan sve karte bacio u ofanzivu, ali se to nije isplatilo. Srbin je postigao pogodak u 78. minutu, ali je on poništen zbog ofsajda Benzeme koji je prethodio golu. Poraz je bio neminovan.

Kadiz je ovim trijumfom došao na deobu prvog mesta upravo sa Realom jer je skupio 10 bodova iz šest mečeva. Za jednog povratnika u elitu i više nego zadovoljavajući učinak, a tek su počeli da iznenađuju.