Marko Dmitrović
EPA/Javier Etxezarreta

Marko Dmitrović, Foto: EPA/Javier Etxezarreta

Fudbaleri Betisa i Eibara remizirali su 1:1 (0:1) u premijernom meču osmog kola španske LaLige.

Gosti su poveli u 34. minutu golom Fabijana Oreljane iz penala koji je napravio Serhio Kanales.

Domaćini su preko VAR-a stigli do izjednačujućeg gola i remija na utakmici!

Loren je bio lukaviji i uspeo jeda savlada golmana Srbije Marka Dmitrovića koji je izašao na loptu!

Eibar je tako propustio šansu da zabeleži treću uzastopnu pobedu, dok je Betis remizirao treći put u poslednjih pet kola! Obe ekipe imaju isti broj bodova!

Marko Grujić

EPA/Hayoung Jeon

Marko Grujić, Foto: EPA/Hayoung Jeon

Fudbaleri Herte savladali su Fortunu 3:1, posle preokreta na premijeri sedmog kola nemačke Bundeslige. Poveli su gosti golom iz penala u 32.minutu!

Domaćin je preokrenuo već do poluvremena pogocima Vedada Ibiševića u 37.minuta,

i golom Havaira Dilrosuna u 44. minutu!

Poslednji gol je viđen u 63. minutu kada je Vladimir Darida postigao gol na asistenciju Dodija Lukebakija koji je tek ušao u igru!

Fudbaleri Amijena savladali su Olimpik Marsej 3:1 (2:1) u prvom meču devetog kola francuske Lige 1.

Amijen je poveo preko Alesamija već u 11. minutu!

Prednost je trajala svega 12. mintua!

Četiri minuta pre poluvremena, domaći stižu do nove prednsoti, Duje Ćaleta-Car pravi penal koji realizuje Geras!

Tri minuta pre kraja Gurtner brani udarac Nemanje Radonjića koji je mogao da postane heroj Marseja, usledila je kazna, u nadoknadi vremena Mendosa donosi sva tri boda Amijenu!