Nemanja Radonjić, Foto: EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO

* Nemanja Radonjić postigao je gol u 48. minutu

* Dušan Vlahović pogodio je u 29. minutu

* Marsej je deklasirao Di Si Junajted sa 8:1, dok je Fjorentina poražena od Benfike sa 2:1

Mladi srpski fudbaleri Nemanja Radonjić i Dušan Vlahović postigli su golove za Marselj, odnosno Fiorentinu, u prijateljskom utakmicama protiv Di Si Junajteda (8:1) i Benfike (1:2).

Radonjić je drugim golom na pripremama nagovestio da će imati znatno bolju sezonu od prošle, tako što je u svom stilu pola terena pretrčao u sprintu i pogodio za 2:1 u 48. minutu.

U strelce na meču u Vašingtonu upisali su se još Kevin Strotman iz penala, Floran Šabrol, Salif Kaui i po dva puta Maksi Lopez i Buna Sar, a za Amerikance je dao Kvinsi Amarikva.

Majstorski gol dao je i Vlahović, prvenac na pripremama i to nakon što se petom oslobodio čuvara i savladao golmana Ivana Zobina udarcem izvan kaznenog prostora.

Lisabonski velikan ipak je slavio na kraju pogotkom Kaja Fernandeza u 90. minutu, a prethodno je strelac bio Haris Seferović.

Za "ljubičaste" su u prvoj postavi igrali i Aleksa Terzić i Nikola Milenković.

Nenad Lalatović ne može da obuzda pogled!