Radnički Niš - Flora
FK Radnički

FK Radnički

Radnički Niš - Flora, Foto: FK Radnički

Bio je Radnički na korak od makar utešne pobede, ali nije uspeo da je izbori. Bez trijumfa sa Florom ostao je tim iz Niša jer je u revanšu odigrao nerešeno 2:2.

Posle bledog prvog poluvremena koje je završeno bez golova, u drugom su viđena čak četiri. Poveo je Radnički u 68. minutu. Centrirao je Todorovski, a loptu glavom u gol ubacio Mihajlović za 1:0. Nastavio je tim iz Niša da napada, ali ne i da stvara prilike pa je usledila kazna. Iz bukvalno jedine prilike na meču Flora je u 80. minutu uspela da izjednači golom Purga.

Domaćin je uspeo da svojim navijačima donese kakvu - takvu nadu u 84. minutu, kada je Čumić doneo prednost. Do kraja meča Nišlije nisu uspele da dođu do još dva potrebna gola, a nova kazna za propuštene prilike i totalno zatišje na niškom "Čairu" desilo se u 93. minutu, kada je na konačnih 2:2 rezultat postavio Lepik.

Suduva - Crvena zvezda , početak utakmice!