Radnički nije uspeo, Ajntraht ostao samo san

Alo.rs/ M. Dr. | sport 2019-07-18 22:39:13 2019-07-18 22:39:13

Radnički je u revanšu odigrao nerešeno.

FK Radnički

Bio je Radnički na korak od makar utešne pobede, ali nije uspeo da je izbori. Bez trijumfa sa Florom ostao je tim iz Niša jer je u revanšu odigrao nerešeno 2:2.

Posle bledog prvog poluvremena koje je završeno bez golova, u drugom su viđena čak četiri. Poveo je Radnički u 68. minutu. Centrirao je Todorovski, a loptu glavom u gol ubacio Mihajlović za 1:0. Nastavio je tim iz Niša da napada, ali ne i da stvara prilike pa je usledila kazna. Iz bukvalno jedine prilike na meču Flora je u 80. minutu uspela da izjednači golom Purga.

Domaćin je uspeo da svojim navijačima donese kakvu - takvu nadu u 84. minutu, kada je Čumić doneo prednost. Do kraja meča Nišlije nisu uspele da dođu do još dva potrebna gola, a nova kazna za propuštene prilike i totalno zatišje na niškom "Čairu" desilo se u 93. minutu, kada je na konačnih 2:2 rezultat postavio Lepik.

Suduva - Crvena zvezda , početak utakmice!