Luka Jović, Foto: twitter/MrRSB

* Jović je došao u Madrid iz Ajntrahta za 60 miliona evra

* Posle neuspešne sezone Reala, vratio se Zidan na kormilo kluba

* Dovedeni su Eden Azar, Jović, Edera Milita

Fudbaleri Real Madrida su poraženi od Bajern Minhena rezultatom 3:1, a u drugom poluvremenu za "kraljeve" je debitovao i Luka Jović.

Stiče se utisak da je Real igrao dobro u prvom poluvremenu ali da je Bajern iskoristio svoje šanse.

Bajern je poveo iz prve šanse u 15. minutu kada je Koman dodao do Tolisa koji je iz drugog puta savladao Kurtou.

Na poluvreme se otišlo minimalnom prednošću nemačkog šampiona.

Zinedin Zidan napravio je brojne izmene u drugom poluvremenu, a jedna od njih bio je i Luka Jović umesto Benzeme.

A onda se desio "blickrig" Bajerna, prvo je Levandovski sjajnim okretom duplirao prednost u 67. minutu

Da bi dva minuta kasnije pobednik ovog meča bio rešen.

Počasni pogodak za Real postigao je Rodrigo u 85. minutu majstorijom iz slobodnog udarca.

Luka Jović je bio odsečen od tima koji nije izgradio nijednu akciju za srpskog napadača, na momente igra Reala podsećala je na eru Ronalda ali će Zidan sigurno morati nešto novo da smisli ako misli da nastavi svoj niz titula!

Filip Krajinović bez dlake na jeziku o devojkama i ženidbi!