Printskrin: FSS
Partizan - Mladost

Alo!/Marko Metlaš

Partizan - Mladost, Foto: Alo!/Marko Metlaš

Tim trenera, Neška Milovanovića, plasirala se u polufinale Kupa Srbije, posle preokreta protiv Spartaka iz Subotice (2:1).

Mladosti iz Lučana su gubili na poluvremenu i imali igrača manje od 42.minuta. Drugo poluvreme doneo nam je preokret koji su režisirali Bojović u 61. minutu i Pejović u 80. minutu utakmice.

Radnički je poveo golom iz penala u 40. minutu, a precizan je bio Nermin Haskić. Pred oko 1.500 gledalaca na stadionu Čair, Radnički je duplirao prednost, opet, pogotkom Haskića u 63. minutu, da bi u poslednjim sekundama meča Ognjen Djuričin postavio konačan rezultat.

U polufinale Kupa Srbije plasirali su se Partizan, Radnički i Mladost iz Lučana, dok Crvena zvezda igra protiv Radnika iz Surdulice.