Partizan isprekidao Radnik na paramparčad, majstorije Tošića i Natha! (FOTO/VIDEO)

Alo.rs/M.D | sport 2020-02-16 15:31:03 2020-02-16 15:31:03

Partizan - Radnik 3:0

FK Partizan

Fudbaleri Partizana pobedili su Radnik u okviru 22. kola Superlige Srbije rezultatom 3:0! Sjajno su igrali crno-beli, a sva tri gola su postigli iz prekida! Prvo je Tošić maestralno načeo mrežu gostiju, potom je Sadik iz penala duplirao vođstvo, a onda je Natho odličnim udarcem stavio tačku na meč. Sve golove možete pogledati u toku meča!

Partizan se vratio na drugo mesto i sada zaostaje 11 bodova za vodećom Zvezdom!

KRAJ UTAKMICE!

88' Odličan pokušaj Pavlovića, Vasiljević siguran na golu!

85' Propuštena zšansa za Partizan da postigne četvrti gol na meču!

79' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL NATHO! Majstorija Natha iz slobodnog udarca!

73' Poništen gol Radniku zbog ofsajda za 2:1, Georgijev je uhvaćen u ofsajd poziciji, baš kao i Umaru Sadiku u prvom poluvremena

67' GOOOOOOL NATHO! Oboren je Sadik, Izrealac je preuzeo na sebe odgovornost,

61' Komplikuje Sadik bez razloga, propuštena šansa za duplu prednost!

55' Još ofanzivnije je krenuo Partizan u drugom poluvremenu, nekoliko odličnih napada zaređali su crno-beli, Tošić je probao da uposli Sadika, ali je odbrana Radnika odlično reagovala!

53' Asana menja Stevanović zbog povrede!

DRUGO POLUVREME!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45' PONIŠTEN GOL SADIKA! U dubokom ofsajdu je ostao napadač crno-belih u momentu kada mu je Takuma Asano poslao loptu, pa je njegov pogodak opravdano poništen

37' GOOOOOOOOOL TOŠIĆ! Maestralan pogodak Zorana iz slobodnog udarca!