FK Partizan

Slavlje fudbalera Partizana u Velsu, Foto: FK Partizan

Hvala što ste pratili tekstuačni prenos meča Ki Konahs - Partizan na portalu Alo!

KRAJ UTAKMICE! KI KONAHS - PARTIZAN 0:1

90' Urošević otklanja opasnost, opasan napad preko Vajlda... Sve se dobro završilo.

87' Tošić iz slobodnjaka ubacuje loptu na peterac, ali Bras dobro interveniše i hvata loptu.

84' Miran period meča. Nema nekih većih uzbuđenja, ali ima vremena za još neki gol Partizana.

74' Opasna kontra domaćih, ali zaustavlja je Pavlović

64' Dobar šut Tošića iz slobodnog udarca, ali Bras paradom hvata "živu" loptu i sprečava novi gol Partizana.

62' GOOOOOOOOOOL 0:1! Urošević na levoj strani, traži Ožegovića koji nije uspeo da šutira glavom, ali lopta pada pred Aleksandra Šćekića. Ekstra volej i konačno Partizan vodi!

58' Zdjelar u napadu, pokušava centaršut, ali lopta pogađa u u ruku jednog igrača Konahs Kija. Napad se nastavlja, ali na kraju Ožegović u ofsajdu.

54' Šansa za Ožegovića, koji je ušao na startu drugog poluvremena.

48' Odlična šansa za crno-bele, krenuo je Partizan ofanzivno i drugih 45 minuta, Ivanović šutira, Bras brani.

46' Na startu drugog dela izmena u Partizanu. Ušao je Ožegović, izašao Sadik.

DRUGO POLUVREME

Kraj poluvremena Konahs Ki - Partizan 0:0

48' Prete Velšani, Stojković hvata loptu ispred kapitena domaćih Horana. Čarke u petercu, pritrčali su fudbaleri i jednog i drugog tima, na kraju žuti golmanu crno-belih i Horanu.

45' Provokacije domaćih fudbalera, Tošić je naseo, prvi žuti za kapitena Partizana i igrača Konahs Kija.

44' Ivanović je pokušao glavom, nezgodna lopta za golmana Brasa, korner. Suma na drugu stativu, Velšani odlično skaču.

43' Opao je tempo igre. Partizan ima loptu, ali to više nije ona ofanziva

38' U jeku napada Partizana, jedan atak i velškog tima, Vajld je šutirao, blokada defanzivca Partizana. Korner, ali lopta ide pravo u ruke Stojkovića.

24' Napada Partizan, Tošić je izborio korner. Kapiten Partizana izvodi udarac sa ugla, nedugo potom još jedan. Partizan napada svim silama, treći korner zaredom. Šutira Pavlović, četvrti korner. Odoleva Ki Konahs zasad.

18' Sadik u prodoru, dodaje do Pavlovića, a ovaj iskosa šutira pravo u golmana domaćih, koji izbija loptu u korner.

13' Volfi je divljački startovao na Uroševića i zaradio prvi žuti karton na meču.

12' Partizan preti, napada, ima loptu, sada je Sadik bio najbliži golu Vešana, šutirao je pored gola

9' Šut Pavlovića, crno-beli ponovo prete, međutim ova lopta je završila preko gola.

4' Odlična akcija Sume i Tošića, kapiten Partizana je šutirao pored gola. Štoper Nomada ga je omeo u šutu. Prva šansa za Partizan.

3' Defanzivac domaćih Dizni je zaustavio napad Partizana.

2' Crno-beli u napadu, prva intervencija golmana domaćih Brasa

1' Utakmica je počela

PRVO POLUVREME

Oko 50 navijača Partizana je na stadionu Bel Vju.

Fudbaleri Ki Konahsa i Partizana sa slovačkim sudijom zajedno izlaze na teren i za koji minut krenuće sa centra.

Ekipe su na terenu i zagrevaju se pred početak utakmice.

Poznati su i sastavi ekipa:

Konahs Ki (Vels) – Partizan (Srbija)
Stadion Bel Vju, Ril 3.000 mesta
Glavni sudija: Mihal Ocenaš (Slovačka)

Konahs Ki: Bras – Dizni, Roberts, Horan, Moris, Vajld, Insal, Vulf, Pul, Holms, Oven

Partizan: Stojković – Urošević, Ostojić, Pavlović, Miletić –Šćekić, Zdjelar – Ivanović, Suma, Tošić – Sadik

Dobro veče i dobrodošli na tekstualni prenos meča Ki Konahs - Partizan na portalu Alo.rs!

Trener Partizana Savo Milošević ovako je najavio meč:

"Poslednja tri ili četiri meseca nismo nikoga dobili lagano, pa nemamo prostora da mislimo da će biti lako. Ipak, mislim da smo bolji tim i da možemo da prođemo, ali samo ako odigramo igramo ozbiljno. Nastojećemo da izbegnemo "tuču", ne zato što se plašimo, već zato što želimo igrom da izbegnemo startove"", poručio je Milošević pred polazak u Vels.

Prva utakmica 2. kola kvalifikacija za Ligu Evrope počinje večeras u Rilu u 19.30.

Bolji tim iz ovog dvomeča će u 3. kolu da igra sa pobednikom okršaja između Malatijespor i Olimpije, koji su u 19h počeli svoj prvi susret u Turskoj.

Nomadi su izgubili 2:1 kod kuće u prvom meču, ali su šokirali fudbalsku javnost pobedom od 2:0 u Škotskoj.

Velški tim jer napravio veliko iznenađenje, takoreći senzaiciju izbacivši škotski Kilmarnok u 1. kolu.

I drugi srpski predstavnik Čukarički igra u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Moldea u Norveškoj. Taj mel počinje u 19 časova.

Crno-beli večeras u Velsu (19.30) počinju novu evropsku priču.