Partizan jedva slomio divlje Velšane! Šćekić probio bunker za gol više pred revanš u Humskoj! (VIDEO + FOTO)

V.Ž. | sport 2019-07-25 18:46:22 2019-07-25 18:46:22

Na kraju presudio gol Šćekića iz 62. minuta. Bolji tim iz ovog dvomeča će u 3. kolu da igra sa pobednikom okršaja između Malatijespor i Olimpije. U Turskoj utakmica završena 2:2. Molde - Čukarički 0:0 KRAJ.

FK Partizan

Hvala što ste pratili tekstuačni prenos meča Ki Konahs - Partizan na portalu Alo!

KRAJ UTAKMICE! KI KONAHS - PARTIZAN 0:1

90' Urošević otklanja opasnost, opasan napad preko Vajlda... Sve se dobro završilo.

87' Tošić iz slobodnjaka ubacuje loptu na peterac, ali Bras dobro interveniše i hvata loptu.

84' Miran period meča. Nema nekih većih uzbuđenja, ali ima vremena za još neki gol Partizana.

74' Opasna kontra domaćih, ali zaustavlja je Pavlović

64' Dobar šut Tošića iz slobodnog udarca, ali Bras paradom hvata "živu" loptu i sprečava novi gol Partizana.

62' GOOOOOOOOOOL 0:1! Urošević na levoj strani, traži Ožegovića koji nije uspeo da šutira glavom, ali lopta pada pred Aleksandra Šćekića. Ekstra volej i konačno Partizan vodi!

58' Zdjelar u napadu, pokušava centaršut, ali lopta pogađa u u ruku jednog igrača Konahs Kija. Napad se nastavlja, ali na kraju Ožegović u ofsajdu.

54' Šansa za Ožegovića, koji je ušao na startu drugog poluvremena.

48' Odlična šansa za crno-bele, krenuo je Partizan ofanzivno i drugih 45 minuta, Ivanović šutira, Bras brani.

46' Na startu drugog dela izmena u Partizanu. Ušao je Ožegović, izašao Sadik.

DRUGO POLUVREME

Kraj poluvremena Konahs Ki - Partizan 0:0

48' Prete Velšani, Stojković hvata loptu ispred kapitena domaćih Horana. Čarke u petercu, pritrčali su fudbaleri i jednog i drugog tima, na kraju žuti golmanu crno-belih i Horanu.