Ovako je Boateng pričao o bivšoj devojci koja je pronađena mrtva

Alo.rs/M.D | sport 2021-02-10 19:33:03 2021-02-10 19:33:03

Kasija Lenhart, bivša devojka fudbalera Bajerna Žeroma Boatenga, pronađena je mrtva.

Instagram.com/kasia_lenhardt

Manekenka i fudbaler Bajerna prekinuli su jednogodišnju vezu pre nekoliko dana. Lenhart je zvezdu nemačkog fudbala optužila za prevaru, a 32-godišnji Boateng je izjavljivao da je bio primoran da bude sa njom u vezi.

Kasija je, prema navodima nemačke policije, izvršila samoubistvo. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by KASIA (@kasia_lenhardt)

Boateng je u vezi sa atraktivnom manekenkom bio godinu i po, ali ju je ostavio jer ga je navodno ucenjivala i prema njegovim rečima, pretila da će ga uništiti.

"Kasija mi je često pretila da će me uništiti. Pretila mi je da će mi uništiti karijeru i da ću ostati bez dece. Najavljivala je da će me optužiti da sam je tukao jer je znala da me je za istu stvar optužila i majka moje dece i da smo na sudu zbog toga. Kontaktirala je čak i nju kako bi svedočila u njenu korist. Kreirala je lažne profile na društvenim mrežama i širila je laži o meni sa ciljem da me uništi. Nadam se da će dobiti pomoć jer joj je ona hitno potrebna'', kazao je nedavno fudbaler u razgovoru za tamošnje medije.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by KASIA (@kasia_lenhardt)

Odmah nakon raskida se oglasila i nesrećna manekenka koja je Boatenga nazvala đavolom.

"Okončala sam vezu zbog tvojih laži i prevara. Progovoriću, ali moram prvo da se saberem. Trebaće mi vremena. Uzvratiću udarac, nikad nisam bila tako odlučna, jer sam iskorišćena i prevarena", napisala je ona.

Bonus video: 

PROČITAJTE JOŠ:

Expand player
Pogledajte više