Olimpijakos, Valbuena, Foto: AP Photo/Lefteris Pitarakis

* Fudbaleri Olimpijakosa pobedili su na gostovanju Bašakšehir sa 1:0

* Fudbaleri LASK iz Linca savladali su Bazel u Švajcarskoj sa 2:1

* Fudbaleri Kluža i Seltika remizirali su 1:1

Pucano mu u glavu, pre toga optužen za PRODAJU DROGE, UCENU I IZNUDU!

AUTOR: Sportske.net/S.M. DATUM I VREME: 07.08.2019. 21:48 Čak je i sa predsednikom Lotitom imao problema. smrt Fabricija Pišćitelija, Foto: Youtube/ Local Team Ime Fabricija Pišćitelija nije poznato dok ne kažete nadimak, "Dijabolik". U pitanju je dugogodišnji vođa navijača Lacija i to onih najekstremnijih.

Fudbaleri Olimpijakosa pobedili su na gostovanju Bašakšehir 1:0, u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Bašakšehir imao je igrača manje i penal više ove srede uveče na "Fatih Terimu", ali će Olimpijakos imati gol više za sedam dana kada počne revanš na "Karaiskakisu". Do trijumfa je ih je predvodio Masouras, koji je u 53. minutu postigao jedini gol na meču.

Jedini pogodak na meču delo je levog krila Olimpijakosa

Fudbaleri LASK iz Linca savladali su Bazel u Švajcarskoj sa 2:1 (0:0). Švajcarski predstavnik pomalo neočekivano izgubio je pred domaćom publikom i za plasman u četvrto kolo biće im potrebno mnogo u Austriji. Golove za LASK postigli su Traunaer u 50. i Klaus u 82. minutu. Strelac gola nade za Bazel bio je Zufi u 87. minutu. Revanš meč igra se šest dana u Austriji.

Gol Traunauera

Klaus je udvostručio prednost

Utešan gol Zufija koji ostavlja nadu navijačima Bazela

Fudbaleri Kluža i Seltika remizirali su 1:1, u trećem kolu kvalifikacija. Domaći fudbaleri poveli su preko Rondona u 28. minutu, a izjednačio je Forest u 37.

Pogodak Rondona

Forest za izjednačenje

Pravu goleadu videli smo u Mariboru gde je domaćin poražen od Rosenborga sa 3:1. Poveli su Norvežani sa dva brza gola Soderlunda u 50. i 64. minutu, da bi utehu Slovencima pružio Tavareš u 70. Samo minut kasnije Jensen je pogodio za veliku prednost pred revanš u Trondhajmu.