Novo razočaranje Arsenala, Šefild uzalud napadao "svrake"

Alo.rs/ I.Dž. | sport 2019-12-05 23:21:04 2019-12-05 23:21:04

Večerašnje susrete u Premijer ligi obeležile su pobede gostiju, a posebno iznenađenje predstavlja trijumf Brajtona nad Arsenalom (2:1).

EPA Andy Rain

Londonski klub nastavio je seriju loših rezultata porazom pred domaćom publikom, a ovakav epilog nagovestio je Vebster u 36. minutu spretnom reakcijom posle kornera.

Nadu Arsenalu vratio je Lakazet pogotkom za izjednačenje na asistenciju Ozila u 50. minutu.

Ipak, sva tri boda gostima doneo je Mopej u 80. minutu naplativši tako ofanzivu i spušten gard Arsenala. 

U drugom današnjem susretu u okviru Premijer lige, Šefild junajted je poražen od Njukasla. "Svrake" su uprkos odličnoj igri domaćina uspele da naplate greške rivala i stignu do dragocena tri boda. Sent Maksiman je u 15. minutu sjajnim udarcem glavom doneo vođstvo Njukaslu, a pobedu je overio Šelvi u 70. minutu posle konfuzne reakcije odbrane domaćina.

 

Expand player
Pogledajte više