Mitrović i Arnautović
Tanjug/AP

Tanjug/AP

Mitrović i Arnautović, Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Fulama poraženi su na gostovanju od Vest Hema sa 3:1, u 27. kolu Premijer lige.

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović nije uspeo da zatrese mrežu, dok je Lazar Marković na terenu bio od 46. minuta, ali ni on nije uspeo da donese ekipi sa "Krejven Kotidža" bod.

Utakmica se odlično otvorila za Fulam, pošto je Rajan Babel postigao prvi gol od kako se vratio u engleski šampionat. Sesenjon je asistirao, a Holanđanin je prevario Fabijanskog.

Ipak, gosti nisu izdržali. Vest Hem dva puta je iz prekida došao do gola i na poluvremenu je bilo 2:1. Prvo je Čičarito glavom savladao Rika, a potom je u 40. Diop doneo prednost "čekićarima".

Ranijeri je pokušao izmenama na poluvremenu, međutim one nisu urodile plodom. Štaviše, Vest Hem je do kraja uspeo da postigne još jedan pogodak. Arnautović je sjajno asistirao ka Antoniju, koji je glavom u 91. minutu rešio pitanje pobednika.