Partizan - Krakovija, pripreme u Antaliji
FK Partizan

FK Partizan

Partizan - Krakovija, pripreme u Antaliji, Foto: FK Partizan

Fudbaleri Partizana izgubili su minimalnim rezultatom i drugi test meč na pripremama u Turskoj. Nakon češkog Slovana, bolja od crno-belih je bila i poljska Krakovija 1:0, golom iz penala u 64. minutu.

ARGENTINAC SVE IZNENADIO Del Potro "šokirao" izjavom: ŽALIM što sam Novaku davao savete!

Tim Zorana Mirkovića je odigrao solidno u prvih sat vremena meča u Beleku, ali se sve raspalo nakon serije izmena.

Nekoliko minuta pošto je Mirković zamenio devet startera, odmah je crveni karton dobio mladi Radivoj Bosić.

Mladić koji je stigao iz omladinskog pogona najvećeg rivala Crvene zvezde je "sagoreo" u želji da se pokaže pa je već u prvom napadu oštro startovao na protivnika zbog čega je isključen.

Nekoliko minuta kasnije Krakovija je povela. Urošević je oborio protivničkog igrača u svom kaznenom prostoru, a Kareta Airam rutinski trese mrežu sa 11 metara.

Partizan u sledećem meču očekuje najteži ispit, ukrajinski velikan Šahtjor iz Donjecka 3. februara, a nakon toga susreti sa Krilja Sovjetov (6) i Mladosti iz Doboja (7).