Slavlje fudbalera Atalante
EPA - EFE, Paolo Magni

Slavlje fudbalera Atalante, Foto: EPA - EFE, Paolo Magni

Fudbaleri Atalante došli su do pobede nad Udinezeom rezultatom 2:0 i napravili bitak korak ka Ligi šampiona.

EVROPA BRUJI, HRVAT PONIŽEN! Nikada u istoriji "Zlatna lopta" nije doživela OVAKAV BLAM! Španska "Marka" posle meča dala Modriću NEVIĐENU OCENU!

KAKVA PRIČA! Izabran najbolji fudbaler Premijer lige! Verovali ili ne to je BIVŠI PERAČ SUDOVA! Niko ga nije predriblao! (VIDEO)

NOVI ZLATANOV SKANDAL! "Ibrahimović je budala"! Jedva sprečena tuča na terenu, a onda je ON ušao u svlačionicu i počeo je zemljotres! (VIDEO)

Atalanta je dominirala u meču 34. kola Serije A protiv gostujućeg Udinezea, ali nikako nije uspevala da slomi njihov otpor – sve do finiša.

Za goste iz Udina sve se slomilo u 81. minutu, kada je dosuđena najstroža kazna koju je realizovao Marten de Run.

Za konačnih 2:0 pobrinuo se hrvatski vezista Mario Pašalić pogotkom u 85. minutu utakmice.

Atalanta je pobedom prestigla Romu i došla do četvrte pozicije, poslednje koja vodi u Ligu šampiona, dok je Udineze ostalo na 17. poziciji, poslednjoj koja obezbeđuje opstanak u Seriji A.