Nova majstorija bivšeg igrača Zvezde, bio je sam protiv petorice, a onda je izveo malo čudo (VIDEO)

Alo.rs/S.S. | sport 2021-01-30 17:16:02 2021-01-30 17:16:02

Sidnej posle petog kola ima sedam bodova, ali i meč manje sa kojim može da izbije na vrh.

EPA-EFE/DAN HIMBRECHTS

Počela je nedavno liga u Australiji. Sidnej Miloša Ninkovića (36) gostovao je Mekarturu i pobedio 3:0.

Gostima je dobro došlo isključenje domaćeg igrača Miligana u 21. minutu, ali su se mučili sve do drugog poluvremena.

Čak su gosti prvi primili gol, ali je poništen zbog ofsajda.

Bravu domaćina otključao je Vud u 66. minutu, a onda su golovi padali na svakih deset minuta.

U 76. minutu Ninković je uzeo loptu, zaputio se ka kaznenom gostiju, u završnici akcije oko njega je bilo pet protivničkih igrača, a onda je Srbin provukao loptu, izbio pred golmana i lako ga matirao za 2:0.

Konačnih 3:0 delo je Vuda u 86. minutu.

BONUS VIDEO: ÈB; // ]]>