Nolito, Sevilja
AP/Joan Monfort

Nolito, Sevilja, Foto: AP/Joan Monfort

Fudbaleri Sevilje pobedili su Espanjol u gostima sa 2:0, na početku nove sezone španskog prvenstva.

Strelci su bili Serhio Rehulion u 44. minutu i Nolito u 86.

Ožegović načeo, a u drugom poluvremenu Stevanović (16) pokazao klasu i postigao dva divna gola (VIDEO)

AUTOR: S.M. DATUM I VREME: 18.08.2019. 20:51 Partizan je pobedio Rad u 5. kolu Superlige Srbije. Ognjen Ožegović, Foto: FK Partizan Hvala što ste pratili prenos meča Partizan - Rad na portalu Alo! Kraj meča. Partizan je pobedio Rad rezultatom 3:0. 89' GOOOOOOOOOOOL! Opet Stevanović!

Na terenu za goste bio je i Nemanja Gudelj, koji je u 76. minutu zamenio Toresa.

Alaves je prethodno sa 1:0 na svom stadionu pobedio ekipu Levantea, a gol je postigao Hoselu.