Trener Videotona Marko Nikolić, Foto: Marko Metlaš

* Rođen je 1979. godine u Beogradu

* U Srbiji je trenirao Rad, Vojvodinu i Partizan

* Od 2017. godine je trener Fehervara

Iako je doživeo šokantnu eliminaciju od Vaduca u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope ukupnim rezultatom 2:1, nakon produžetaka uprava Fehervara nije odlučila da promeni trenera.

Srpski stručnjak Marko Nikolić nastaviće da predvodi ekipu, a sada su sve snage u klubu mobilisane u pravcu osvajanja šampionata Mađarske, posle prethodne sezone u kojoj je viđena prava dominacija Ferencvaroša.

Fehervar je bio prvak u sezoni 2017/18, dok je u prošlo uspeo da osvoji mađarski Kup. Ipak, prvenstvo je lako prepustio velikom rivalu, pošto je Ferencvaroš trku završio sa čak 14 bodova viška.

Ukoliko želi da ostane na klupi Fehervara, Marko Nikolić moraće dobro da zasuče rukave pošto je klub postavio imperativ da se osvoji šampionski pehar, kako druga sezona zaredom ne bi bila okarakterisana kao neuspešna.

Filip Krajinović bez dlake na jeziku o devojkama i ženidbi!