Mitrović bez gola za 90. minuta, Milivojeviću žuti u remiju Kristal Palasa

B92/V.Ž. | sport 2019-04-27 19:19:43 2019-04-27 19:19:43

AP, Simon Galloway

U drugom subotnjem terminu 36. kola Premijer lige Fulam je došao do treće pobede u nizu. Fulam, koji je ranije ispao iz takmičenja, sa 1:0 je savladao Kardif na domaćem terenu i zabeležio treću pobedu u nizu, po prvi put u sezoni.

Jedini strelac na Krejven Kotidžu bio je bivši as Liverpula Rajan Babel u 79. minutu. Srpski golgeter Aleksandar Mitrović ostao je bez učinka, a na terenu je proveo svih 90 minuta.

Vulvsi su na gostovanju Votfordu došli do pobede nad Votfordom od 2:1 golovima Raula Himenesa i Dioga Žote, dok je jedini strelac za "stršljenove" bio Andre Grej, posle odličnog solo-prodora Đerarda Delofeua.

Kristal Palas Luke Milivojevića nije uspeo da pobedi Everton na domaćem terenu. Te dve ekipe odigrali su meč bez golova, a srpski vezista je za 90 minuta provedenih na terenu zaradio jedan žuti karton.

Na stadionu Sent Meris viđena je goleada – Sautempton i Bornmut osvojili su po bod, a rezultat je bio 3:3.

Strelac jedinog gola u pobedi Sautemptona u prošlom kolu Šejn Long ponovo je prvi zatresao mrežu protivnika, ali je Bornmut uspeo da dođe do preokreta u prvom poluvremenu golovima Dena Goslinga i Kaluma Vilsona.

Ipak, izabranici Ralfa Hazenhitla uspeli su da dođu do novog vođstva. Džejms Vord-Praus je izjednačio, a prednost doneo Metju Target.

Za konačnih 3:3 pobrinuo se heroj gostiju Vilson, koji je u 86. miutu utišao navijače domaćina drugim golom. On je ujedno bio i asistent kod prvog pogotka svoje ekipe.